FIFA17 nereden alınabilir?

Mr. Falcon

Hectopat
FIFA17 oynamak istiyorum da crack dosyaları patlak ve crack oynamayı sevmem. Nasıl uygun fiyata satın alırım? FIFA'yı sevdiren oyun bana 17 bayılırım.

Burada var fakat Fifa 22 bile geçenlerde 130 liraya kadar düşmüştü :) belki yabancı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz.

Edit: FIFA 17 PC

Burada var fakat FIFA 22 bile geçenlerde 130 liraya kadar düşmüştü :) belki yabancı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz.

Edit: FIFA 17 PC

Nedir bu fiyat FIFA 22 bile 400TL niye eski oyuna 600TL versinler ki?

Bu konuyu takip ederek orijinal FIFA22 oynayabilirsin. Ben 21 ve 22'i bu şekilde oynadım oynuyorum. En son 30-40₺'e alınıyordu ₺'nin değer kaybından dolayı ama şimdi Ruble değer kaybetmişken daha da ucuzlamış olabilir.

Bu konuyu takip ederek orijinal FIFA22 oynayabilirsin. Ben 21 ve 22'i bu şekilde oynadım oynuyorum.

21 ve 22 var ancak ekran kartım sağ olsun açtırmadı :( 18 de var ama sorunsuz akıcılık için 17 istedim kral.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu takip ederek orijinal FIFA22 oynayabilirsin. Ben 21 ve 22'i bu şekilde oynadım oynuyorum. En son 30-40₺'e alınıyordu ₺'nin değer kaybından dolayı ama şimdi Ruble değer kaybetmişken daha da ucuzlamış olabilir.

Ayrıca forumdaki link patlak sanırım hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı