FIFA'da klavye ile skill yapma

• Konuyu başlatan Pyth
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B

Pyth

Hectopat
Daha fazla  
2007'den beri FIFA oynarım. Klavyede kolay kolay hareket (skill) yapamıyorum, kolay yolu var mı? Gamepad sarmıyor beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için "Skills Tutorial" videoları var. Yalnız hareket yaparak sadece göz zevkini tatmin edersin, bu şekilde maç kazanılmaz genellikle. Önemli olan taktik belirleyip o taktik üzerinden stratejik oyunla galibiyeti getirmek.

Gamepad özürlü olduğum için ben de küçüklüğümden beri klavye ile oynarım FIFA'yı ve hareket yapmak gerçekten zor. Kolay bir yolu yok yani. Sahada o hareketleri yapmak ne kadar zorsa, klavyede de o kadar zor. Antrenman yapmak lazım alışmak için.

Gamepad ile oynamak klavyede özel hareket yapmaktan daha kolay buna emin olabilirsin. 15-20 liralık gamepadler keyif vermez hatta oyunu işkenceye dönüştürür, en azından F310 kalitesinde bir gamepad ile 3-5 saate alışırsın. Ama gol yediğinde klavyeye geçmek yok :kedi:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı