FIFA'da maç kazandıran taktik ve talimat önerisi

VIRATS

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi. Kullanıp çok memnun kaldığınız ve genelde kazandığınız taktik ve talimatları paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Kanatlara ileride kal, santrofora da ortada kal ve defans arkasına sark talimatı vererek oynuyorum ben hep
Oyuncuların çok büyük çoğunluğu da bu şekilde oynuyor zaten dostum :) Bir çok rakibim topu kaybetse bile sürekli kanatlara atıp sabri reyize bağlıyor kafayı öne eğ bas depara hurraa :) Sen öylesin demiyorum yanlış anlama ama oyunun genel mantalitesi böyle olmuş kanatlara ve defans arkasına koşacak hızlı oyuncular alıp tek bildikleri onları koşturmak.

Oyuncuların çok büyük çoğunluğu da bu şekilde oynuyor zaten dostum :) Bir çok rakibim topu kaybetse bile sürekli kanatlara atıp sabri reyize bağlıyor kafayı öne eğ bas depara hurraa :) Sen öylesin demiyorum yanlış anlama ama oyunun genel mantalitesi böyle olmuş kanatlara ve defans arkasına koşacak hızlı oyuncular alıp tek bildikleri onları koşturmak.
Doğrudur dostum yaygın bir taktik zaten çok fazla teferruata girmediğim icin basitce ayarlıyorum genellikle bu şekilde

Geri
Yukarı