FIFA'daki toksik oyunculara ne yapılabilir?

Mustafa_06

Decapat
Daha fazla  
FIFA 22 Ultimate Team'de çok fazla toxic oyuncu var. Birkaç tane gol yedikten veya gol attıktan sonra aşırı çirkefleşiyorlar. Her topa kayıyorlar, saçma sapan hareketler yapıyolar, durduk yere oyunu duraklatıyorlar. Bir de kadroları hep çok iyi oluyor. Bıktım artık bunlardan. Bunları şikayet edebilecek bir yer yok mu?

Ben sırf bu yüzden Ultimate oynamıyorum, kariyer yapıyorum kafam rahat.

Ben sırf bu yüzden Ultimate oynamıyorum, kariyer yapıyorum kafam rahat.

Aslında bende kasmak için girmiyorum Online draft için coin kasıyorum ve FIFA'nın eşleştirme sistemi de çok kötü sürekli karşıma bu adamlar geliyor adamın takımı Full 90+ benim Takım 80 85 arası

Maalesef insanın olduğu her yerde bu sorunlar var. Ben yıllardır severek oynadığım cs'yi bıraktım toxic oyuncu kitlesi yüzünden. İstediğin kadar şikayet et hiç bir şey olmuyor. Eminim diğer online oyunlarda da fazlası ile yaşanıyordur. Hikaye oyunlarına yönel bro kafan rahat oluyor. Geçenler de God of War bitti. Bir Rdr2'ye el atacam.

Maalesef insanın olduğu her yerde bu sorunlar var. Ben yıllardır severek oynadığım CS'yi bıraktım toxic oyuncu kitlesi yüzünden. İstediğin kadar şikayet et hiçbir şey olmuyor. Eminim diğer Online oyunlarda da fazlası ile yaşanıyordur. Hikaye oyunlarına yönel bro kafan rahat oluyor. Geçenler de God of War bitti. Bir RDR2'ye el atacağım.

En son çözüm öyle yapacağım yani başka türlü olmuyor çünkü insana kafayı yedirtiyor bunlar

Geri
Yukarı