FIFA'nın eski oyunları nereden oynayabilirim?

Origin'de varsa vardır, yoksa G2A tarzı key sitelerine de bak, orada da yoksa korsan indir. Doğrudan indirme linki atmam doğru olur mu bilmem ancak daha önce Recep Baltaş'ın da orijinal satılmayan oyunların korsan versiyonlarına destek verdiğini gördüm. Sorun yaşarsan korsan sürümle, konu açabilirsin.

Cevabı verirdim ama forumda yasak. Dediğin oyunlar şu anda herhangi bir yerde satışı yapılmıyor. Bu arada FIFA 15'i Origin'den kod ile aktif edebilirsiniz. Eğer bulamaz iseniz nerden indireceğinizi biliyorsunuz zaten :)
1607030147056.png

FIFA 14'ün satışı yapılmıyor maalesef. Nerden indireceğinizi biliyorsunuz isim vermem yasak ama.
Hocam güvenilir mi acaba diye endişem var. Malwarbytes ve Kaspersky ile her türlü önlemi alıyorum fakat herşey olabilir. Ne zamandırda oynamak istiyorum eskiyi yad etmek için ama sanırsam indirmem herhalde. Uygun bir site falan bulursam belki neyse hayırlısı olsun.

Hocam güvenilir mi acaba diye endişem var. Malwarbytes ve Kaspersky ile her türlü önlemi alıyorum fakat her şey olabilir. Ne zamandırda oynamak istiyorum eskiyi yad etmek için ama sanırsam indirmem herhalde. Uygun bir site falan bulursam belki neyse hayırlısı olsun.

O tarz sitelerde bile FIFA 14 bulamadım😄

Geri
Yukarı