HP Victus 16 mikrofondan karşıya ses gitmiyor

BeratExpertHd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben HP Victus 16 kullanıyorum alalı çok olmadı. Yaklaşık bir 4 5 aydır kullanmaktayım. Laptopun mikrofonu aygıt yöneticisinde gözükmesine rağmen hiçbir şekilde karşıya ses gitmiyor. Sorun giderme de bir sorun gözükmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim? HP'nin sitesinden driverlara baktım. Yine de olmadı. Driver yüklememe rağmen sorun bir türlü düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben HP Victus 16 kullanıyorum alalı çok olmadı. Yaklaşık bir 4 5 aydır kullanmaktayım. Laptopun microfonu aygıt yöneticisinde gözükmesine rağmen hiçbir şekilde karşıya ses gitmiyor. Sorun gidermede bir sorun gözükmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim? HP'nin sitesinden driverlara baktım. Yine de olmadı. Driver yüklememe rağmen sorun bir türlü düzelmiyor.

Mikrofon bozuk olabilir mi?

Harci mikrofon değil anladığım kadarıyla.

Merhaba ben HP Victus 16 kullanıyorum alalı çok olmadı. Yaklaşık bir 4 5 aydır kullanmaktayım. Laptopun mikrofonu aygıt yöneticisinde gözükmesine rağmen hiçbir şekilde karşıya ses gitmiyor. Sorun giderme de bir sorun gözükmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim? HP'nin sitesinden driverlara baktım. Yine de olmadı. Driver yüklememe rağmen sorun bir türlü düzelmiyor.
Windows Ses Sorun Giderici'yi çalıştır.

Kulaklık takıp onun mikrofonuyla da dener misiniz?

Windows ses sorun Giderici'yi çalıştır.

Kulaklık takıp onun mikrofonuyla da dener misiniz?

Kulaklık mikrofonu çalışıyor ses sorun giderici de sorun algılanmıyor.

Mikrofon bozuk olabilir mi?

Harci mikrofon değil anladığım kadarıyla.

Yeni bir cihaz daha 4 aylık harici mikrofon takılınca ses gidiyorda laptopun kendi mikrofonu olunca ses gitmiyor. Laptopun kendi mikrofonunun çalışmaması garanti kapsamına girer mi?

Geri
Yukarı