FIFA'nın isim haklarını 2K aldı

Rockstar sempatizanlığı yapmamanı tavsiye ederim çünki berbat dediğin 2K firması Rockstar'ın sahibi.
Sahibi değil kardeş şirket gibi bir şeyler. İkisinin de babası Take-Two.

Keşke 2K alacağına Rockstar Games alsaydı. Adamlar zamanında masa tenisi oyunu yaptılar, futbol oyunu da yaparlardı herhalde.

Top spin serisinin de yapımcısı 2K. Tüm sporlara sardılar. Orijinal Mafia'nın yapımcısı 2K czech, top spin serisinin de yapımcısıymış iki seriyi de Mafia 3'ün yapımcısı Hangar 13'e vermeleri pek iyi bir durum değil, Top spin 2K25 yapıyorlarmış sanırım. FIFA'yı da mı Hangar 13 yapıyor? FIFA adının EA'dan başka bir firmaya geçeceğini duyduğum da 2K ya da yeni bir firma olacağını düşünmüştüm 2K oldu maalesef. Mekanik açısından kötü olmayan bir oyun çıkacaktır muhtemelen. Fakat NBA'in Online kısmındaki VC durumu EA'in UT politikasından daha berbat.

Top spin serisinin de yapımcısı 2K. Tüm sporlara sardılar. Orijinal Mafia'nın yapımcısı 2K czech, top spin serisinin de yapımcısıymış iki seriyi de Mafia 3'ün yapımcısı Hangar 13'e vermeleri pek iyi bir durum değil, Top spin 2K25 yapıyorlarmış sanırım. FIFA'yı da mı Hangar 13 yapıyor? FIFA adının EA'dan başka bir firmaya geçeceğini duyduğum da 2K ya da yeni bir firma olacağını düşünmüştüm 2K oldu maalesef. Mekanik açısından kötü olmayan bir oyun çıkacaktır muhtemelen. Fakat NBA'in Online kısmındaki VC durumu EA'in UT politikasından daha berbat.
Herşeyi geçtim hocam. EA sıkı fıkı olduğu ligler var. Örneğin Premier Lig, La Liga bu herifler La Liga'ya sponsor oldu o kadar büyüttüler işi. Ben sanmıyorum ki lisans hakkını 2K'ya versinler. Hadi Konami para harcamıyordu da 2K para harcasa dahi bazı ligleri alamayabilir. Mesela Bundesliga yanlış bilmiyorsam sadece bir oyuna veriyor haklarını. Yıllarca PES'te yoktu. 2 veya 3 tane Alman takımı olurdu o kadar.

2K şirketi, NBA 2K, Mafia, BioShock gibi serilerle bilinen; take-two çatısı altında(take-two, Rockstar'a da sahip) bulunan bir şirket.

NBA 2K oyunları gittikçe gerçek para yatırmaya dayalı olmasıyla tepki çeken oyunlardı. Yani FIFA'nın oyun hakları pek iyi bir şirkete gitmemiş.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda aşırı detaylı karakter ile oyuncu kariyeri yapabilcem çok mutluyum ve daha iyi performans ile.

Geri
Yukarı