GTA 4 güncelleme aldı!

Kaan0971

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime B550M-E WIFI / Ram: Adata XPG Spectrix D50 ROG 8GB 3600MHZ x2 / Ekran kartı: Asus Dual RTX 3070 / Güç kaynağı: Asus Tuf 750W Power Supply / Kasa: Asus Tuf GT301 / İşlemci: Ryzen 5 5600 / Depolama: WD 500 GB M.2 SSD / Monitör: Asus Tuf VG27A 27' 2K 165HZ
Arkadaşlar GTA 4'ün Steam sürümüne sahibim Steam sürümünde normalde oyun 1.2.0.43 sürümündeydi bundan birkaç gün önce Steam'e girdiğim zaman oyunun güncellendiğini gördüm oyunun exesine baktığım zamanda oyunun sürümü 1.2.0.43'ten. 1.2.0.59'a yükseltilmiş. Benim haricimde bunu fark eden yabancı bir kaynak daha buldum linkini aşağıya bırakıyorum.
Sizce neden böyle bir şey yaptılar? Oyunun yıllar sonra güncelleme alması tuhaf geldi bana.
Ayrıca oyunun bu sürümü için trainer önerir misiniz bulduğum hiçbir trainer çalışmıyor.

Arkadaşlar GTA 4'ün Steam sürümüne sahibim Steam sürümünde normalde oyun 1.2.0.43 sürümündeydi bundan birkaç gün önce Steam'e girdiğim zaman oyunun güncellendiğini gördüm oyunun exesine baktığım zamanda oyunun sürümü 1.2.0.43'ten. 1.2.0.59'a yükseltilmiş. Benim haricimde bunu fark eden yabancı bir kaynak daha buldum linkini aşağıya bırakıyorum.
Sizce neden böyle bir şey yaptılar? Oyunun yıllar sonra güncelleme alması tuhaf geldi bana.
Ayrıca oyunun bu sürümü için trainer önerir misiniz bulduğum hiçbir trainer çalışmıyor.

Geçen yıllarda da radyodaki müzikleri kaldırmak için güncelleme getirmişlerdi yine böyle bir güncelleme olabilir.

Çok garip bir durum var. Q9400 - 6GB Ram - 9800GT sistemimde oyunda en ufak bir drop kasma adına birşey bulunmuyor. Ancak diğer sistemimde oyun garip garip yerlerde takılıyor diğer sistemim;

i7-3930K
16GB RAM
RX-570

Helikopterli bir görev vardı oradan sonra Save alınırken bir hata yaşanıyordu onu düzelttiler en son, optimizasyon adına çalışmalar yapabilirler diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı