Fifine A6T 2600 TL'ye alınır mı?

wwwm

Femtopat
Daha fazla  
Fifine A6T 2600 TL'ye alınır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_6737.jpeg
    IMG_6737.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 23
Fifine A8 almanı öneririm.

Hem 200TL daha ucuz ve üst bir model.
Kendim kullanıyorum gayet de kaliteli. Memnunum.

İlla boomarm lazimsa; Fifine Ampligame A8 Usb Rgb Mikrofonu Cs1 Masa Tipi Mikrofon Stand Ayaklık (35X35) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Fifine A8 almanı öneririm.

Hem 200TL daha ucuz ve üst bir model.
Kendim kullanıyorum gayet de kaliteli. Memnunum.

İlla boomarm lazimsa; Fifine Ampligame A8 Usb Rgb Mikrofonu Cs1 Masa Tipi Mikrofon Stand Ayaklık (35X35) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
boomarm kaliteli midir acaba yada daha iyisi var mıdır uyguna

Boomarm kaliteli midir acaba ya da daha iyisi var mıdır uyguna.

Genelde bu tarz birlikte satilan urunlerde Lastvoice adlı markanın boomarmları satılıyor. Internette videoları vs. var inceleyebilirsin. Ama ucuz olduğundan pek kaliteli olmuyor. Özellikle masaya bağladığın mengene tarzı kısım hem masaya zarar veriyor hem de adamakıllı tutmuyor. Şahsen ben boomarm olarak Fifine BM63 ya da godox marka boomarm almayı düşünüyorum. Yine de sana kalmış.

Genelde bu tarz birlikte satilan urunlerde Lastvoice adlı markanın boomarmları satılıyor. Internette videoları vs. var inceleyebilirsin. Ama ucuz olduğundan pek kaliteli olmuyor. Özellikle masaya bağladığın mengene tarzı kısım hem masaya zarar veriyor hem de adamakıllı tutmuyor. Şahsen ben boomarm olarak Fifine BM63 ya da godox marka boomarm almayı düşünüyorum. Yine de sana kalmış.

Teşekkürler

Geri
Yukarı