Fifine Ampligame A6T nasıldır?

398708

Hectopat

Fifine ampligame a6t​

1300TL'lik bir fiyatı var. İlk defa duyduğum bir marka 1 yil kulanıp bozulmasını istemem sağlam ve iyi midir? Sesi nasıl alıyor?

Son düzenleme:
Bu mikrofon, 24 bit / 96 kHz örnekleme oranı ve kardioid pikap deseni sayesinde yüksek kaliteli ses kaydı yapar ve gürültü önleme özelliğiyle de dış sesleri azaltır. Ayrıca, Fifine AmpliGame A6T, USB bağlantısı sayesinde kolayca bilgisayar veya diğer cihazlara takılabilir ve dahili kulaklık çıkışı sayesinde oyun oynarken kullanıcının oyun sesini duymasına olanak sağlar. Çok daha iyisini istiyorsanız farklı markalara bakabilirsiniz

Fifine ampligame a6t​

1300TL'lik bir fiyatı var. İlk defa duyduğum bir marka 1 yil kulanıp bozulmasını istemem sağlam ve iyi midir? Sesi nasıl alıyor?
A6V modelini aldım ve voicemeeter potato ile ayarlamalar yaptım. Kime sorsam çok değişmiş sesin, stüdyo ortamında gibi diyor. Yani fiyatına göre en iyisi diyebilirim. Marka da güvenilir ve yeni giriş yaptı türkiyeye. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Bu mikrofon, 24 bit / 96 KHz örnekleme oranı ve kardioid pikap deseni sayesinde yüksek kaliteli ses kaydı yapar ve gürültü önleme özelliğiyle de dış sesleri azaltır. Ayrıca, Fifine ampligame a6t, USB bağlantısı sayesinde kolayca bilgisayar veya diğer cihazlara takılabilir ve dahili kulaklık çıkışı sayesinde oyun oynarken kullanıcının oyun sesini duymasına olanak sağlar. Çok daha iyisini istiyorsanız farklı markalara bakabilirsiniz.

A6v modelini aldım ve VoiceMeeter potato ile ayarlamalar yaptım. Kime sorsam çok değişmiş sesin, stüdyo ortamında gibi diyor. Yani fiyatına göre en iyisi diyebilirim. Marka da güvenilir ve yeni giriş yaptı Türkiye'ye. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Reklam gibi olmasın ancak zade adındaki yayıncı ve Amiral Bitikoğlu adındaki YouTube kanalı aynı mikrofonu kullanıyor ve sesler aşırı iyi. Ve eğer bu link gerçek ise almayı düşünüyorum. Mesaj yazan herkese teşekkürler!

Konuyu biraz hortlatmış gibi olucam ama 2 kere bunun hakkında konu açtım ve sadece 1 kişiden cevap alabildim. Razer Seiren V2X 1500TL ve Fifine A6V de aynı fiyatta bu fiyata sizce hangisi alınır?

A6V modelini aldım ve VoiceMeeter potato ile ayarlamalar yaptım. Kime sorsam çok değişmiş sesin, stüdyo ortamında gibi diyor. Yani fiyatına göre en iyisi diyebilirim. Marka da güvenilir ve yeni giriş yaptı Türkiye'ye. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Bende almayı düşünüyorumda VoiceMeeter potato uygulamasından ayar yapmayı bilmiyorum detaylı anlatan bir video var mı?

A6V modelini aldım ve voicemeeter potato ile ayarlamalar yaptım. Kime sorsam çok değişmiş sesin, stüdyo ortamında gibi diyor. Yani fiyatına göre en iyisi diyebilirim. Marka da güvenilir ve yeni giriş yaptı türkiyeye. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Hocam ayarlarınızı atabilir misiniz?

Almayı düşünüyorum ama klavye/mause seslerim duyulacak diye endişeliyim, endişemi giderebilecek birşeyler söylersen sevinirim. :D

Almayı düşünüyorum ama klavye/mause seslerim duyulacak diye endişeliyim, endişemi giderebilecek birşeyler söylersen sevinirim. :D
Ben aldığım zaman fiyatının en iyisiydi, şuan muadili var mı piyasaya göre nasıl bir fiyatı var bilmiyorum. Mikrofonun kendi uygulaması yok ama ek uygulamalarla ses ayarı yapabilirsin. Özellikle voicemeeter ile güzel sonuçlar alınıyor. Kulaklığım SS olduğu için SS GG programıyla çok güzel ses alıyorum ben mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı