Fight Kulüp vs Fight Kulüp 2

omruK

Hectopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Fight Kulüp, Türkiye'nin namı en kötü olan çalışmalarından. Başarısız demiyorum çünkü Ceza ve Ezhel 'in verseleri gayet başarılı. Fight Kulüp 2'ye gelirsek ilk çalışmadan daha büyük bir ekiple ilk çalışmanın yarısı kadar etkileşim alamamış bulunmakta.

Anlık olarak çalışmaların etkileşimleri:

Fight KulüpFight Kulüp 2
70 Mn Youtube İzlenmesi18 Mn Youtube İzlenmesi
984 Bin Beğeni489 Bin Beğeni
1.3 Mn Beğenilmeme59 Bin Beğenilmeme

Benim şahsi görüşlerim şu yönde, ilk parça medya tarafından kötülendi. Teknik başarısını kimse umursamadı. İkinci parça yayınlanınca medya onu yüceltti çünkü parçada Khontkar, Piyancı gibi medyaya hitap eden müzisyenler vardı. Sonuç olarak yukarıda gördüğünüz gibi ilk parça daha çok etkileşim aldı. Şimdilerde söylendiği gibi "BAŞARI" etkileşim ile ölçülüyorsa ilk parça daha "BAŞARILI" .

Bildiğiniz üzere Fight Kulüp, Türkiye'nin namı en kötü olan çalışmalarından. Başarısız demiyorum çünkü Ceza ve Ezhel'in verseleri gayet başarılı. Fight Kulüp 2'ye gelirsek ilk çalışmadan daha büyük bir ekiple ilk çalışmanın yarısı kadar etkileşim alamamış bulunmakta.

Anlık olarak çalışmaların etkileşimleri:

Fight KulüpFight Kulüp 2
70 Mn Youtube İzlenmesi18 Mn Youtube İzlenmesi
984 Bin Beğeni489 Bin Beğeni
1.3 Mn Beğenilmeme59 Bin Beğenilmeme

Benim şahsi görüşlerim şu yönde, ilk parça medya tarafından kötülendi. Teknik başarısını kimse umursamadı. İkinci parça yayınlanınca medya onu yüceltti çünkü parçada Khontkar, Piyancı gibi medyaya hitap eden müzisyenler vardı. Sonuç olarak yukarıda gördüğünüz gibi ilk parça daha çok etkileşim aldı. Şimdilerde söylendiği gibi "BAŞARI" etkileşim ile ölçülüyorsa ilk parça daha "BAŞARILI".

İki parça da gayet başarısız. Birincisi "Meme" olarak dinlendi, ikincisi meraktan.

İkisi de başarısız bence.
Killa Hakan'ın şu parçalarını dinleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bi de onları dinleyin.
Killa Hakan, Boe B'den sonra bence bitmiştir. Lirikalite yok, kafiye yok, uyum yok. Kulağa hoş gelmiyor ki dinleyesin.

İlki daha iyi bence ikincisi aşure kazanı gibi olmuş.
Bi de onları dinleyin.
Killa Hakan, Boe B'den sonra bence bitmiştir. Lirikalite yok, kafiye yok, uyum yok. Kulağa hoş gelmiyor ki dinleyesin.

İlki daha iyi bence ikincisi aşure kazanı gibi olmuş.

Bak bu da güzeldi mesela.

Figth Kulüp Norm Ender'e atılan dissti. Pek başarılı bir diss parçası değildi. Fight Kulüp 2 ise Killa Hakan ve Massakanın kendi taraflarından olmayanlara attıkları diss parçası. 2.ci şarkı güzeldi ama Khontkar ve Summer Cem bozdu.

Figth Kulüp Norm Ender'e atılan dissti. Pek başarılı bir diss parçası değildi. Fight Kulüp 2 ise Killa Hakan ve Massakanın kendi taraflarından olmayanlara attıkları diss parçası. 2.ci şarkı güzeldi ama Khontkar ve Summer Cem bozdu.

Summer Cem aynı beate söylese daha iyi olabilirdi. Başarısız bir beat switchti. Khontkarın vokalini genel olarak beğenmiyorum. Bu şarkıda da aynı şekilde. Size katılıyorum.

Gülümseyemem dedim.
İki parça da gayet başarısız. Birincisi "Meme" olarak dinlendi, ikincisi meraktan.
Şarkılar fenomenlerin yorumuna göre nitelendiriliyor artık. Kimsenin kendi bir fikri yok. Fenomenler tarafından kötülenen parça "gluk gluk" adı altında bir "meme" oldu.
Bi de onları dinleyin.
Eski parçalarından bir eser kalmamış Killa Hakan ' da . Sahte gangstacılık oynuyor.

Geri
Yukarı