FiiO E10K USB Dac/Amp nasıldır?

gotenokaru

Decapat
Katılım
4 Nisan 2019
Mesajlar
123
Herkese merhaba,

Müzik de dinleyebileceğim güzel bir oyun kulaklığı almayı planlıyorum. Müzik benim için bir tık daha önce olduğu için Sennheiser Game One, Pc38x gibi kulaklıklar kafamda var. Mikrofon da gerektiği için maalesef düz stüdyo kulaklıklarına yönelemiyorum çünkü hem PS5 hem de PC’de kullanacağım.

Bilgisayarım 2014’ten kalma, aynı zamanda jak’ı yarı bozuk bir laptop olduğu için bir USB Dac/Amp gerekli.

1) FiiO e10K gördüğüm en F/P Dac/Amp gibi duruyor. Kaliteden pek ödün vermek istemiyorum o yüzden bu güzel bir aday gibi geldi, yine de 1000 lira civarı bütçede daha iyi bir alternatifiniz varsa değerlendirmek isterim.

2) FiiO e10K’nın USB type-C olduğu yazıyor. Maalesef benim USB 3.0 çıkışım da arızalı, USB 2.0 olarak da kullanılabiliyor mu, problem çıkartır mı?

3) Amazon.com.tr’de yurtdışından alınabiliyor fakat satıcı PlayStereo Diye bir mağaza. YurtdışınAmazon’lardan çok alışveriş yaptım fakat hiç Amazon harici satıcılara hiç bulaşmadım. Forumda biraz gezdiğimde bu linkin epey paylaşıldığını gördüm, buradan alıp kullanan arkadaşlar veya bu arkadaşları tanıyanlar var mı? Arızalanma durumlarında garanti konusu problem yaratır mı?

Almanya’da yaşayan bir arkadaşım yakın zamanda gelecek ve 65 Euro’ya fiio’nun kendi sitesinden de alışveriş yapılabiliyor. Direkt oradan aldırma imkanım da var ama o zaman garanti durumu ne olur bilmiyorum.

 
Yukarı