Filezilla virüs mü?

Sayslowman

Decapat
Arkadaşlar bir programı kaldırmak için internetten Revo Uninstaller Pro indireyim dedim. Tabii ki crack indirmeye çalıştım. İndirdiğimde setupu kurup silecektim zaten. Kurarken bir programın simgesinin yanında Rus bayrağı gördüm. Dedim kesin bunda virüs vardır. İptal ettim kurulumu. Sonra hemen dosyaları falan sildim. Program Files'a girdim orada programın setupu vardı. Galiba programı RAR'da açmaya çalıştım diye oraya çıkarmıştı Windows. Arkadaşlar görev yöneticisinde Filezilla diye bir şey var. Bu virüs mü değil mi? Çok endişeleniyorum. Yardım edin lütfen. İnternetten baktığımda bir program olarak gözüküyor. Ama ben bu programı kurmadım ki?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,5 KB · Görüntüleme: 77
  • 1.PNG
    1.PNG
    17,3 KB · Görüntüleme: 81
İmzayı referans göstermek
Dosya konumuda açmaya çalıştığımda erişim engellendi hatası veriyor zaten.
Arkadaşlar neredeyse ağlicam bakın daha dün formatladım. Bir daha formatlamak istemiyorum. @Recep Baltaş.
Malwarebytes ile bilgisayarını tarat. İmzamı kontrol edebilirsin.

Tabii ki crack indirmeye çalıştım.
FileZilla ücretsiz bir program zaten, neden crack indirdiniz ki?

Farklı bir kaynaktan indirmişsiniz anlaşılan, zararlı bu şekilde bulaşmış olabilir. Kendi sitesinden indirin.

Zararlı için yapabilecekleriniz konuda belirtilmiş zaten. İyi bir AV ile tarama yapın öncelikle.

Filezilla ücretsiz bir program zaten, neden crack indirdiniz ki?

Farklı bir kaynaktan indirmişsiniz anlaşılan, zararlı bu şekilde bulaşmış olabilir. Kendi sitesinden indirin.

Zararlı için yapabilecekleriniz konuda belirtilmiş zaten. İyi bir av ile tarama yapın öncelikle.

Konuyu tam okur musunuz? Ben filezilla yı indirmeye çalışmadım.

Geri
Yukarı