Filipinler'deki İnternet Hızı

Buyrun efendim, memleket hasreti çekmeyin buyrun gelin. Ne de olsa orası "gavur" memleketi. Halinizden memnun değilsinizdir buyrun memleketinize dönün.
Almanlar memleketlerini bu kadar savunmuyorlar nedir derdiniz? Almanya gelişmiş bir ülkedir ancak her ülkenin olduğu gibi kusursuz değildir.

Bir şeyi beğenmediğinizde birilerinin onu bulamayanlarda var demesi gibi bir şey bu. Zaten yıllardır kendimizi çok şükür bunu bulamayanlarda var diyerek avutuyoruz ya o da ayrı mesrle.

Türkiye mükemmel kardeşim. Çık gel süper internetimiz var. 1 mbps birlikte ortak kullanırız. Yaban ellerde 24 mbps'lere mahkum olup memleket hasreti çekme boş yere.
Şu çocukça ironilerinizden ne zaman vazgeçeceksiniz? Ciddi ve doğru olan, en azından benim yaşadığım bir olayı anlatıyorum, laubali bir cevap ile karşı karşıya kalıyorum. O iğrenç, beş para etmeyen ve kazık yediğin internetinde boğul o zaman kardeşim sana diyebileceğim bir şey yok.

Buyrun efendim, memleket hasreti çekmeyin buyrun gelin. Ne de olsa orası "gavur" memleketi. Halinizden memnun değilsinizdir buyrun memleketinize dönün.
Yukarıdaki arkadaşa yazdığım şey aynen geçerli. Memleket hasreti falan çektiğim yok, Türkiye’deki interneti övmemle memleket hasretini bağlayan zekanı da takdir ediyorum. :kıkırda:

2FEA69EF-7B75-4E83-9F4D-B6449C3D2F9A.jpeg

Beterin beteri var :ROFL:

Şu çocukça ironilerinizden ne zaman vazgeçeceksiniz? Ciddi ve doğru olan, en azından benim yaşadığım bir olayı anlatıyorum, laubali bir cevap ile karşı karşıya kalıyorum. O iğrenç, beş para etmeyen ve kazık yediğin internetinde boğul o zaman kardeşim sana diyebileceğim bir şey yok.

Yukarıdaki arkadaşa yazdığım şey aynen geçerli. Memleket hasreti falan çektiğim yok, Türkiye’deki interneti övmemle memleket hasretini bağlayan zekanı da takdir ediyorum. :kıkırda:
:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı