Film CD'sine Windows ISO yazma

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, USB belleğim kayboldu, acil olarak bende CD ile format atmak istiyorum. Elimde onlarca DVD vardı bir tane çizik ama çalışan CD bulabildim. Bu içinde film olan CD'yi boşaltıp elimde olan 1.3GB'lık Windows 10 ISO'sunu nasıl içine yazabilirim? (Program adı veya çalışma biçimi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.) YouTube'da araştırma yaparken bir de kullanan varsa sizlere sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

1607883827011.png

(Win USB-CD tool)

1607884001610.png

Ek olarak neden illa bootable bir biçimde temiz kurulum yapmak istiyorsunuz? Bunun yerine - Normalde önermem ama düzenlenmiş ISO'dan iyidir. - güncel bir Windows 10 ISO'su indirip direkt olarak çalıştırıp gerekli kurulumu yapın. Bu düzenlenen ISO dosyalarına inanın hiç güvenmiyorum.

Ben verdim ve yanlış cevap vermedim. Windows 10 isosu dediği için herhangi bir sürüm bekirtmediği için sığmaz dedim. Siz lite sürüm ya da dll dosyasını silerseniz sığar diyorsunuz ve hata vericeğini bile bile hala bu yöntemi söylürsunuz.
Şu, windows 7 ve Berke adında elemanın boş konuşmasından okuyamadım hocam bir bakayım.
Verdiği cevap kısmen yanlış. Tekrar yazılabilir Cd ise yazılır kısmı doğru ama o windows 10 2 gbya sığmaz.

Ek olarak neden illa bootable bir biçimde temiz kurulum yapmak istiyorsunuz? Bunun yerine - Normalde önermem ama düzenlenmiş ISO'dan iyidir. - güncel bir Windows 10 ISO'su indirip direkt olarak çalıştırıp gerekli kurulumu yapın. Bu düzenlenen ISO dosyalarına inanın hiç güvenmiyorum.
Kendi düzenlediğim ISO dosyası, 2 defa laptop da ve kendi PC'imde kullandım boot oluyor. Bana tek gereken CD'yi boşaltmak o kadar yani. Program aracılığı ile sanırım olmuyor sizlerin söylediği kadarıyla.

Geri
Yukarı