Film indirirken kesilme sorunu

PenthoSs1

Hectopat
Daha fazla  
Şu an köydeyim yaş 16 malum çok dışarı çıkamıyorum havalardan dolayı. Telefondan film izlemek istiyorum. Telefona film indirmeyi deniyorum ama maalesef üzerine basılı tutuyorum videoyu indir çıkıyor tıklıyorum indiriyor tam bitecekken kesiliyor ve filmi indiremiyorun. Telefona nasıl film indirebilirim detaylı açıklama yapar mısın ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an köydeyim yaş 16 malum çok dışarı çıkamıyorum havalardan dolayı. Telefondan film izlemek istiyorum. Telefona film indirmeyi deniyorum ama maalesef üzerine basılı tutuyorum videoyu indir çıkıyor tıklıyorum indiriyor tam bitecekken kesiliyor ve filmi indiremiyorun. Telefona nasıl film indirebilirim detaylı açıklama yapar mısın ?
İnternet bağlantısı kopuyordur tavsiyem Wi-Fi varsa oradan yoksa çeken bir yere gidip oradan denemendir.

Wifi çekmez köyde bu sorunlar yaşanabilir internet iyi çeken bir yere git en az 3 diş internet çekmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı