Film izlemek için telefon önerisi

İşte bunlar hep alyattes yüzünden başladı. Apple zaten bence artık müşterileriyle dalga geçiyor, geçtikce daha çok satıyor sattıkça daha çok dalga geçiyor. Samsung konusunda da haklısınız. A52 vardı bende bayağı güzel telefon. Sorunsuz akıyordu resmen, 2 güncelleme geldi sonra ne olduysa telefon patates oldu bir anda. Telefonun yanına Beats kulaklık verenlerden ne kulaklık ne şarj aleti verenlere. Sonumuz hayrolsun.
Geçmişte ne kadar mutluydum. İnsanlara güvenirdim, para biriktirerek PlayStation alınıyordu, pahalı dediğimiz telefon 2k'ydı. Çok özlüyorum o günleri

Siyah tonlarından dolayı Amoled tercih edebilirsin, üst sınıf Samsung telefonlar bu konuda bayağı iyi.
OLED ekran tarafında bilgim yok.
Şuan Samsung A70 kullanıyorum 20:9 amoled ekrana sahip baya keyif alıyorum. Birdaha ki telefon alışımda böyle zevkli bir ürün kullanmak istiyorum. Oledler aklımda
LG G4'üm vardı mükemmel ekranı ve kamerası vardı. Harcadılar markayı :(
Lg sevdiğimiz bi kardeşimizdi.
Oled ekran farkını hissettiriyor mu
Samsung fold olabilir. Açılınca ufak çaplı bir tablet oluyor. Fiyat çok uçuk.
Açılan telefon düşünmüyorum düz ekran tercihim

Şuan Samsung A70 kullanıyorum 20:9 amoled ekrana sahip baya keyif alıyorum. Birdaha ki telefon alışımda böyle zevkli bir ürün kullanmak istiyorum. Oledler aklımda

Lg sevdiğimiz bi kardeşimizdi.

Oled ekran farkını hissettiriyor mu

Açılan telefon düşünmüyorum düz ekran tercihim

OLED daha iyi. Bende 13 Pro Max öneririm.

AMOLED super AMOLED ve direk OLED ekranda yanma olasılığı daha çok olduğu için dynamic AMOLED ekranlı Samsung telefonlara yönelmen daha mantıklı olacaktır hem OLED(AMOLED) hem de 1500 nit değerlerine cıktığı için hiçbir durumda üzmez HDR10+ teknolejisiyle filimlerde yeterince seni tatmin eder kendim S21 5G kullanıyorum ekran boyutu yeterli ise senin icin ideal telefon.

Samsung Galaxy a32.film izlemek için araştırarak en iyi ekranlı telefonu aldım fiyat/performans olarak.

Bende de A70 var, 2 senedir kullanıyorum ancak performans kaybından dolayı değiştirmek istiyorum artık.
Üst seviye Samsung modellerinde ise ekran ayrı bir güzel oluyor, insanı bayağı etkiliyor.

Bir de ekran ayarlarından renk dolgunluğunu fullemek gerekiyor, şarjı bir tık dâhâ hızlı bitiyor ama değiyor.

Döviz kuru düşerse S22+ alabilirim önümüzdeki senenin sonunda falan, düşmezse S21+ veya S20 FE falan bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı