Film izlemek için telefon önerisi

AMOLED super AMOLED ve direk OLED ekranda yanma olasılığı daha çok olduğu için dynamic AMOLED ekranlı Samsung telefonlara yönelmen daha mantıklı olacaktır hem OLED(AMOLED) hem de 1500 nit değerlerine cıktığı için hiçbir durumda üzmez HDR10+ teknolejisiyle filimlerde yeterince seni tatmin eder kendim S21 5G kullanıyorum ekran boyutu yeterli ise senin icin ideal telefon.

Hocam S21'in bataryasindan memnun musun ? Bende almayi düsünüyorum.

Hocam S21'in bataryasindan memnun musun? Bende almayi düsünüyorum.

Ben 1 gün odaklı aldım hocam ilk zamanlar memnun degildim ama ogrendimki kullanimi oğrenip hareket ediyormus 2 hafta sonra kendini toparladi sabah isten aksam eve gidene kadar yetiyor bana onun icin memnunum cok aşırı kullanirsam gun icinde bitti zamanlarda oluyor bununda sebebi cihaz cok guclu batarya dusuk cok aşırı kullancaksan guc tasarrufuna aliyorsun zaman kazandiriyor isin asli benim icin yeterli eve gidene kadar yettigi icin.

Ben 1 gün odaklı aldım hocam ilk zamanlar memnun degildim ama ogrendimki kullanimi oğrenip hareket ediyormus 2 hafta sonra kendini toparladi sabah isten aksam eve gidene kadar yetiyor bana onun icin memnunum cok aşırı kullanirsam gun icinde bitti zamanlarda oluyor bununda sebebi cihaz cok guclu batarya dusuk cok aşırı kullancaksan guc tasarrufuna aliyorsun zaman kazandiriyor isin asli benim icin yeterli eve gidene kadar yettigi icin.

Ne kadar sürede şarj oluyor ?

Geri
Yukarı