Film izlerken anlık kaliteli SS nasıl alınır?

Enogerof

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, film veya dizi izlerken çok hoşuma giden bir kare oluyor ve bu kareyi resim olarak kullanmak istiyorum. Fakat ekran görüntüsü alsam resmi büyütünce veya telefon arka planı yapmak isteyince resmin kalitesi düşüyor. Aradığım zaman da o kareyi bulamıyorum veya bulduğum yerler de kalitesiz oluyor. Bu konuda belki yardımcı olabilecek biri vardır diye umuyorum. Örneğin Game of Thrones'un son bölümündeki şu sahne gibi: Screenshot_20190519-005230_Video Player.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
delete veya f tuşlarının yanında print screen tuşu olması lazım win+prt scr tuşu ile ss alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası kast ettiğim bu değildi sağ olsun moderatör farklı yöne çekmiş. Ss almayı biliyorum tabii ki. Anlatmaya çalıştığım mesela örnekte olduğu gibi sahnelerin resimlerini yüksek kaliteli olarak bulabileceğim bir yer, yöntem var mı? Yüksek kaliteli resimleri biriktirmeye, kullanmayı seviyorum örneğin unsplash kullanarak. Ama filmler, diziler falan için bunun gibi bir yöntem var mı diye merak ediyorum. @stanis @FCLivorno

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı