Film izlerken düşük FPS hissi

ozgurmengu1

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
geforce gt 630
Anakart
msı
İşlemci
i5 4670-k 3.40hz
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorunla karşılaştım cözemiyorum oyun oynarken veya YouTube üzerinden bir şeyler izlerken herhangi bir FPS sorunu yaşamıyorum FPS düşmesi donma kasma kesinlikle yok ekran kartım güncel sürümünü kullanıyorum ama Google'dan herhangi bir siteden Netflix dahil film izlerken sanki 10 15 FPS izliyormuşum giibi oluyor takılma olmasa da gözümü yoruyor düşük FPS olması bunu nasıl düzeltebilirim neden kaynaklıdır hiçbir fikrim yok.

Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorunla karşılaştım cözemiyorum oyun oynarken veya YouTube üzerinden bir şeyler izlerken herhangi bir FPS sorunu yaşamıyorum FPS düşmesi donma kasma kesinlikle yok ekran kartım güncel sürümünü kullanıyorum ama Google'dan herhangi bir siteden Netflix dahil film izlerken sanki 10 15 FPS izliyormuşum giibi oluyor takılma olmasa da gözümü yoruyor düşük FPS olması bunu nasıl düzeltebilirim neden kaynaklıdır hiçbir fikrim yok.

Çözünürlük 1080p ise kasabilir ama kesin olarak sorun ondan kaynaklı demiyorum ama şunu deneyebilirsiniz.
4K'lık bir video açın eğer kasma hala devam ediyorsa çözünürlük düşürerek sorunun çözüleceğine inanıyorum.

Hocam görsel efektli filmler genelde düşük FPS'li kameralarla çekiliyor psikolojik olarak siz öyle hissedebilirsiniz ama sadece Google da oluyorsa bu sorun film izlerken Görev Yöneticisi'ni açın ve Google'nin kullandığı değerlere bakın.

Hocam görsel efektli filmler genelde düşük FPS'li kameralarla çekiliyor psikolojik olarak siz öyle hissedebilirsiniz ama sadece Google da oluyorsa bu sorun film izlerken Görev Yöneticisi'ni açın ve Google'nin kullandığı değerlere bakın

Piskolojik olarak öyle hissediyor olamam çünki aynı filmi indirip izlediğimde gayet akıcı oluyor
sorunu googleden herangi bi siteden izleyince alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı