Film önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Arkadaşlar özetle: Kızın oğlanı çirkin bulup reddetmesi ile erkeğin kas yapıp yakışıklı olup kızın içinden geçen bir film lazım bana yani bunun gibi bir film veya dizi var mı? Anime de olur. Kısacası başarı filmleri lazım bana

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar özetle: Kızın oğlanı çirkin bulup reddetmesi ile erkeğin kas yapıp yakışıklı olup kızın içinden geçen bir film lazım bana yani bunun gibi bir film veya dizi var mı? Anime de olur. Kısacası başarı filmleri lazım bana.

Aksiyon filmi istersen öneriyim ama o tarz bir film bilmiyorum 😅 YouTube'den araştırabilirsin.
Random atamıyorum hocam kategoriniz çok iyiymiş.

Cidden öyle şaşırdım açıkcası.

Hepsi güzel ve insanın motivasyonunu arttırabilecek filmler ama pek kadın/erkek ilişkisi üzerine kurulu filmler değil.
Belki bu olabilir biraz daha romantizm içerecek.
Yaşınız 18'den küçükse lütfen filmlerin yaş sınırına bakın.
Bir de son olarak şarkı klibi var dediğiniz tarzda ben çok beğeniyorum izlemenizi tavsiye ederim. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anime olarak da bisiklet sürmeyi seviyorsanız bunu öneririm.

Son düzenleme:
Arkadaşlar özetle: Kızın oğlanı çirkin bulup reddetmesi ile erkeğin kas yapıp yakışıklı olup kızın içinden geçen bir film lazım bana yani bunun gibi bir film veya dizi var mı? Anime de olur. Kısacası başarı filmleri lazım bana
Mesajı SS alıp ara sıra okuyup mutlu olabilir miyim sayın hocam? :) 🙌🎭

Yeni konular

Geri
Yukarı