Film tavsiyesi: Divergent (2014)

Filmi izlemeyen arkadaşlar izlemeye film arıyosa düşünmeden bu filmi izlesin, harbiden iyi film, Tris'in(Beatrice) güzelliği kilitliyo zaten filme :)

Film indirme konusu için İnternet Download Manager kullanarak internetten izleyebildiğin her şeyi indirebilirsin. Film konusunda aslında çok çok iyi yapılabilecek bir filmi bazı sıradan sahnelerle sadece iyi bir film yapmışlar. Bence film kötü değildi ama daha iyi yapılabilirdi.
Çöp sitelerin düşük kaliteli filmlerini indirerek izlemek ne derece mantıklı tartışmak gerek.

Aynen. Ben bile sürekli 720p olan videolara bakıyorum. Boyutları ise en az 4-5 GB olması gerekiyor. Yoksa RIP olanların (YIFY vb) konuşma sesleri çok düşük oluyor. Normalizer'ı açarak anca düzeltiyorsun.

Aynen. Ben bile sürekli 720p olan videolara bakıyorum. Boyutları ise en az 4-5 GB olması gerekiyor. Yoksa RIP olanların (YIFY vb) konuşma sesleri çok düşük oluyor. Normalizer'ı açarak anca düzeltiyorsun.
Sürekli YIFY rip indiriyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Görüntü kalitesi yeterli derecede. Ses gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı