Film tavsiyesi: Divergent (2014)

@Silinen üye Bende izliyeceğim. Şu anda Robot Adam diye bir filmi izliyorum 1999 yılında yapılmış. Bir tane bile kötü yorum yok. Onuda izliyebilirsiniz. 1999 yılına göre çok başarılı. İMBD puanına bende bakıyorum aa bence bazen yanıltıcı olabiliyor. Örneğin Hızlı ve öfkeli film'leri çok sevilir. Ama İMBD puanı 5.6. :)

Ben de maalesef IMDb puanlarına bakmadan seyredemiyorum, 7,5'un altında olunca önyargılı yaklaşıyorum :D Ama izlemeyi düşünüyorum bu filmi.
IMDB genelde filmlerdeki mantığa bakar. Ki Hızlı ve Öfkeli gibi çoğu kişi tarafından beğenilen bir serinin IMDB puanları ortalama 6 civarı oluyor. Bu filmde olması çok zor olaylar var. Bu da filmin gerçekçiliğini düşürdüğü için puan düşürebilir. Fakat zaten filmde bizi en çok etkileyen sahneler de bunlar değil midir?[emoji6](Tabi eğer bu olaylar acayip saçma değilse. Örneğin bir insanın köprüden köprüye atlaması. 6. film için söylüyorum.)

IMDB genelde filmlerdeki mantığa bakar. Ki Hızlı ve Öfkeli gibi çoğu kişi tarafından beğenilen bir serinin IMDB puanları ortalama 6 civarı oluyor. Bu filmde olması çok zor olaylar var. Bu da filmin gerçekçiliğini düşürdüğü için puan düşürebilir. Fakat zaten filmde bizi en çok etkileyen sahneler de bunlar değil midir?[emoji6](Tabi eğer bu olaylar acayip saçma değilse. Örneğin bir insanın köprüden köprüye atlaması. 6. film için söylüyorum.)

O puanlamaları IMDb yapmıyor ki, senin benim gibi kullanıcılar yapıyor. Arada ben de oyluyorum hatta. Ben genelde puanları doğru buluyorum. Hızlı ve Öfkeli gibi filmler kusura bakmayın ama sıradan aksiyon filmleri, puanının yüksek olmaması normal :)

Ha demin görmüştüm bunu, kapak fotoğrafı burdakiyle aynı olmayınca farklı sandım. Dikkatsizlik diz boyu bugün bende. [emoji52]

Ben de maalesef IMDb puanlarına bakmadan seyredemiyorum, 7,5'un altında olunca önyargılı yaklaşıyorum :D Ama izlemeyi düşünüyorum bu filmi.
Eski filmlerde oylar çok yüksek olsa da izlerken sıkıyor. O yüzden eski filmlerin puanlarına aldanmamak lazım. Güncel filmlerde ise korku filmlerinin oyu genelde düşük. 6 puan ise film güzel çıkıyor. Diğer türler için ise 6,5 puandan aşağısı iyi çıkmıyor.

Bazı filmlerde her ne kadar saçma olaylar geçse de görsel efektler sayesinde gerçekçi geliyor ve mantığa yatıyor. Bir de bizim gibi sıradan izleyiciler ile film eleştirmenlerinin verdiği oylar farklı. :)

Biliyorum ne yazık ki, torrentden mi indirdin, yoksa belirli bir siteden mi indirdin. Ona göre araştıracağım,cü adresi yola çıkacağım :)
Torrentten bazı gruplara ait ripleri indirebilirsin. Mesela 720p bir film ortalama 700 Mb civarında ve 1080p ile arasında fark yok gibi çok kısa sürede de indirilebiliyor. Link vermek yasak sanırım o yüzden yazmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı