Film veya dizi için Samsung mu, JBL mi?

Sizin ehs64'ün fiyatı hakkında bir bilginiz var mı? Varsa söyler misiniz belki fiyat karşılaştırması yaparız.
EHS64'ün internetteki fiyatları yanıltıcı, çünkü %95'i çakma. Dolap ve Sahibinden'den sıfır kutu çıkması denk getirmek gerekiyor. En son 100-150 TL civarıydı. Artık Samsung telefon kutularına kulaklık koymadığı için ilan sayısı da azalıyor. Bu kadar uğraşamam derseniz bahsettiğiniz yeni Samsung modelini güvenilir bir yerden alın gitsin.

EHS64'ün internetteki fiyatları yanıltıcı, çünkü %95'i çakma. Dolap ve Sahibinden'den sıfır kutu çıkması denk getirmek gerekiyor. En son 100-150 TL civarıydı. Artık Samsung telefon kutularına kulaklık koymadığı için ilan sayısı da azalıyor. Bu kadar uğraşamam derseniz bahsettiğiniz yeni Samsung modelini güvenilir bir yerden alın gitsin.
Bahsettiğim Samsung şuanda 235-245 TL civarı. Ehs 64 den iyi olduğunu düşünüyorum.

AKG olsaydı o zaten EHS64'den iyiydi de bu yeni Samsung logolu olanlar AKG kadar iyi değil diyorlar. Yine de kötü olacağını sanmıyorum, fiyatına göre iyi ürünler yapıyor Samsung. JBL'in adı var.
Normalde akg alıcaktım fakat telefonum Jack girişli olduğu için alamadım. Akg lerin hepsi type-c girişli olduğunu biliyorum

Geri
Yukarı