Filmler insan psikolojisini etkiler mi?

Ne yani şimdi bu filmlerden daha korkuncunu izlediğiniz için benimle yarışıyor konuyu başka yere mi çekmeye çalışıyorsunuz?

Hayır tabii ki de. Yarışma yok. Sadece verdiğiniz film örneklerini izleyip ciddi anlamda etkilenen insanların, aslında korku ve gerilim filmi olarak düşünülen filmleri izlediğinde neler yaşayabileceklerinden bahsediyoruz. En azından ben öyle yapıyorum. Çünkü piyasada korku filmi etiketiyle dağıtılan filmlerin çoğu eğlence amaçlı filmler. Yoksa yarışma vs alakası yok.

Evet sorum bu şahsen ben testere,chucky, 13.cuma, leatherface, hallowen + Netflix'deki (Netflix dışı 50 film falan izlemişimdir) tüm korku filmlerini izledim ama hiç psikolojim bozulmadı veya karanlıkdan korkmuyorum, etkilenmedim yani. Ama bazılar izlediği bir filmden etkilenir. Sizin düşünceleriniz nedir?
kimisi etkilenir kimisi etkilenmez hocam

Hocam silindiyse moderatörler yapmıştır, keşke en başta baksaydınız özür dilerim ban yemeyeyim bir de.

Anlıyorum sizi hocam. Şimdi moderatörlerin evini basmaya gidiyorum hazır yanımda bir de kamera götürürüm yeni bir korku filmide çıkmış olur :d

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı