Filmlerde en sevdiğiniz yemek sahneleri nelerdir?

charriere

Hectopat
Daha fazla  
Özellikle Goodfellas filminde hapiste jilet ile sarımsak doğradıkları sahne beni benden alıyor. Sizin böyle sevdiğiniz sahneler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Super donatilmis bir kahvalti masasi, portakal suyu falan her sey tam takir. Ana karakter 1 kucuk catal bir seyler yiyip "hadi ben kactim" der. Iste ben orada kufur ediyorum sessiz sessiz.

Birçok var ama en unutamadığım sofra Adalet Peşinde filminde Gerard Butler'ın hapishanedeki hücresine getirttiği yemek ve onu yeyişi ilk aklıma gelen.

Bettlejuice filmindeki garip yemek sahnesi güzeldi. Müzik ve dans filmin ruhunu yansıtıyordu. Çocukluğumun unutulmazlarından.

Teksas Katliamı filmlerinde hep bir aile sofrası vardır ve filmin en gerilimli sahnelerinden biri olur.

Pan'ın Labirenti filmindeki yemek masası ve oradaki yaratık.

Schindler'ın Listesi filminin başlangıcındaki yemek sahnesi.

İlk Avenger filminin sonumdaki kebapçı sahnesi.

Jurassic Park filmindeki iki kardeşin pastalara ve tatlılara hücum ettikleri sahne. Peşlerindeki Raptoru fark ettiklerinde kızın kaşığındaki jolenin titremesini hala hatırlıyorum.

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filmindeki Denethor'un çeri domates yemesi nasıl unutulabilir ki.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:20 den sonrası :DDD
white elephant :D
which one of you pipe hittin bitches :D

Son düzenleme:
Gemide filminde tavuk yedikleri bir sahne vardı. O sahne beni benden alır arada açar izlerim. Yeni nesil bilmeyebilir bu filmi, ama güzel bir filmdir tavsiye ederim.

Fury filminde bir sahnede Brad Pitt ve yanında ki genç adam Alman 2 kadının evinde yemek yiyordu. Ayrıca Prison Break'de Lincoln Burrows'un idam öncesi son yemeği.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı