Filmlerdeki aşırı aptal karakterler

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Özellikle aniemlerde karşımıza çıkıyor ve beni cidden tüm seriden soğutuyor bu tipler. Tamam, herkesten bir light yagami, L, micheal scotfield olmasını beklemiyorum ama gözünün önündeki gerçeği defalarca reddedecek kadar aptal olunca da cidden filmden kopuyorum. Hayır komik olduğu falan da yok. Niye bu tip karakterlerle karşılaşıyoruz? Seven var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyona kafa atasım geliyor "aptal mısın" diye bağırarak🤣 Senaryodaki boşluklar için yaratılıyor sanırım bu tip karakterler, daha da derinleştirmek için.
PC'den falan izlerken direkt alt f4 çektiğim oluyor hocam. Bazılarına tekrar dönüyorum bazılarına dönmüyorum. Bir de mantık hataları var tabi. Ana karaktere karşı savaşırken aslan kesilenler taraf değiştirince kediciğe dönüşüyor falan. Karantina iyice psikolojimi vurdu sanırım. Mutfakta kendi kendime filmleri eleştirmeye falan başladım, iyi değilim hocam😄

Karantina iyice psikolojimi vurdu sanırım. Mutfakta kendi kendime filmleri eleştirmeye falan başladım, iyi değilim hocam😄
Sorma sorma... geçen amaçsızca evin krokisini ve ölçülerini çıkardım. Sonra da bu ne işime yarayacak diyerek attım:) İyi değiliz, hiçbirimiz iyi değiliz:)
PC'den falan izlerken direkt alt F4 çektiğim oluyor hocam.
GoT 8.sezon... "hadi ordan ya" diyerek çok yarıda bıraktım kızıp🤣

Sensei merak etme tek değilsin.

Animelerde zaten bu tipler çizim olarak benzediği için anlaması zor olmuyor.
ReZero'da 2-3 kez sinirden alt f4 çekip haftalarca dönmediğimi biliyorum çekirgem. Yakın zamanda da High School DxD'ye başlamıştım, aynı durum.
Sorma sorma... geçen amaçsızca evin krokisini ve ölçülerini çıkardım. Sonra da bu ne işime yarayacak diyerek attım:) İyi değiliz, hiçbirimiz iyi değiliz:)
Hocam siz aşmışsınız iyice😂
GoT 8.sezon... "hadi ordan ya" diyerek çok yarıda bıraktım kızıp🤣
Tamamen aynı durum😆

Ha bir de iyice "Sensei" triplerine soktular beni. Nickimi Shimada Sensei yapacağım artık yav.

Ha bir de iyice "Sensei" triplerine soktular beni. Nickimi Shimada Sensei yapacağım artık yav.
Valla bu boşlukta ben de anime denesem mi acaba diyorum bazen. Etrafımda çok fanı var. Çok az Death Note bakmıştım ama o anime sayılıyor mu:) Cahilim bu konuda kusura bakmayın🤣

Valla bu boşlukta ben de anime denesem mi acaba diyorum bazen. Etrafımda çok fanı var. Çok az Death Note bakmıştım ama o anime sayılıyor mu:) Cahilim bu konuda kusura bakmayın🤣
Tabi ki sayılıyor çekirgem. Akame ga Kill'e ve Grancrest Senki'ye bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı