Filozof Atakan hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Overrated bu çocuk.
Benim görüşüm DNA sı bozulmuş olabilir. Zaten fark ettiyseniz dinden bi haber, bakışları tuhaf, ukala ve bana itici geldi. Bir ropörtajda annesinin sözünü kesiyor.
DNA bozulması ne alaka ? Ne ilgisi var dinden bir haber olmasıyla, bakışlarıyla, ukala oluşuyla falan, nasıl hiç bilmediğiniz bir konuyu baz alarak böyle yorumlar yapıyorsunuz anlamıyorum, inanamıyorum.

Bu tür kişilere Savant Sendromu teşhisi koyuluyor matematik müzik yada görsel alanda yetenekli, çoğunlukla otistik hastaların yaşadığı ancak başka hastalıkların da sebep olabildiği sendroma verilen bir addır. Bu tür kişilerde unutma denen şey okuduklarını tek seferde algılayabilirler fakat
okuduğu kitaptaki cümleleri hatasız bir şekilde aktardığı için çok akıllı gibi görünüyorlar.
Ama akıllı değillerdir. Papağandırlar yani.

O yaştaki bir çocuğun okuduğu şeylerin anlamını ve detayını anlama yeteneği olmayacağı için milyon tane de felsefe kitabı okusa ezber bilgi dışında hiçbir şey kazanmaz. Ayrıca bu yaşta böyle şeyler okuması zaten uygun değil onun için. Haberler işin reklam ve reyting peşinde. O kadar kitabı okumakla felsefeci veya bilgili olunsa herkes filozof olurdu zaten. Okuduğu kitaplar ve ondan fazlasını okudum fakat bugün beni haberde görmeniz zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok komik gerçekten. Hahahahhahahhahhaha

Selamlar arkadaşlar, size sormak istediğim Filozof Atakan adında 10 yaşında bir çocuğun konuşması ile gündeme gelmesi. Benim görüşüm DNA sı bozulmuş olabilir. Zaten fark ettiyseniz dinden bi haber, bakışları tuhaf, ukala ve bana itici geldi. Bir ropörtajda annesinin sözünü kesiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Allah ailesine ve öğretmenlerine sabır versin. Tabi bunlar benim görüşüm. Sizce çocuk nasıl? Ben mi yanlış düşünüyorum?
5 ayda 250 kitap okuma işi yalan orası kesin. Medya maymununa çevirdiler zaten. Her 3-5 senede bir böyle dahi çocuk haberi yapılır zaten. Ben 10 yaşındayken de Reha Muhtar haber programlarına böyle dahi çocukları çıkartıyordu. Çocuklar parti kuracağım falan diyordu. Nerede onlar? Hepsi beyaz yakalı oldu çıktı. Bu çocuk da iki aya unutulup gider. Dahi falan da olacağını düşünmüyorum açıkcası.

İndigo veya kristal çocuk diye bir araştırma yapın, başka çeşitli sıfatlar da var ancak en çok bunlarla anılıyorlar. Bu çocuğun birden parlatılması bu tezleri daha da güçlendirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı