Filtre kahve makinesi önerisi

Bunu kullanıyorum ve memnunum.
Sizinki benim için biraz pahalı hocam 😅 ve evde çok fazla kişi içmeyecek o yüzden çok büyük almaya gerek yok ama öneriniz için teşekkür ederim ☺️
Ben aldığımda daha ucuzdu birkaç ay önce ama bunu öneririm:

Başınızı ağrıtmaz, büyük olarak 5 bardaklık kahve yapabiliyor tek seferde. Yanına kağıt filtrede almanız gerekmekte, makinalar için olanlardan.

Kahve olarakta Tchibo ve Kahve Dünyası öneririm. Jabos'u denedim ve bunlardan kötü geldi tadı.
İyiymiş gerçekten de ama dediğim gibi çok fazla kişiliğe gerek yok fakat aklımın bir kenarında duracak birde kahve önerisi için de teşekkür ederim eğer makine alırsam kesinlikle bunlardan birini alırım ☺️
1 bardaklık kahve hazırlayabiliyorsunuz, bunu dikkate alın.
Aynı anda 2-3 kişiye kahve hazırlayamazsınız.
Ürün plastik, iyi bir para vermezseniz her makine plastik zaten.

İşimi görüyor benim. Demleme bittiğinde kahve sıcak oluyor. Altı üstü yukarıdan kahveye az az su fışkırtıyor zaten, başka bir numarası yok. İşimi görüyor. Satıcı güvenilir olduğu için sıkıntı çıkarsa da hemen ilgilenirler zaten, Amazon'un kendisi satıyor.
BİM'e bunun aynısı gelmişti, Fakir Vieanna ismiyle. İnternetten araştırabilirsiniz, tamamen aynısı.
İsmi farklı sadece, 170 TL'ye gelmişti. Bunu almanın daha mantıklı olacağını düşündüm.
Hocam gerçekten çok yardımcı oldunuz eğer ki başka bulmazsam bunu alacağım
Şu tarz bir aletin ucuz makinelerden daha çok işe yarayacağını düşünüyorum. Fakat plastik olması sorun yaratır mı bilmiyorum. Araştırmanızı öneririm.
Aslına bakılırsa haklısınız belki işime yarayabilir internetten biraz araştırayım. Belki bunu da alabilirim

Aslına bakılırsa haklısınız belki işime yarayabilir internetten biraz araştırayım. Belki bunu da alabilirim
Bulaşığıyla uğraşmak istemediğimden bu tarz bir şey almadım ben.
Her kahve yaptığımda bunu temizlemeyle uğraşamam.
Benim aldığım makinede sadece filtre kısmını suyun altında çalkalıyorum 10 saniye yetiyor.
Temizlenecek başka bir yeri yok.

Geri
Yukarı