Filtre kahve makinesi önerisi

Burakmeng

Centipat
Daha fazla  
Hazır Anneler Günü yaklaşırken anneme bir filtre kahve makinesi almak istiyorum ama her zamanki gibi hiçbir fikrim yok. Biraz araştırdım ama sanırım materyali plastik olunca kanserojen olabiliyormuş bu yüzden cam materyalli sağlık sorunu oluşturmayacak -abartı olmayan- bir filtre kahve makinesi öneriniz var mı?

Hocam ben çok araştırdım da en yaygını Philips'in HD7459/20 ya da HD7461/20si. Ben ikinci el aldım 7461i ama sürahisini kırdım. Bir çok filtre kahve makinesinin sürahisi bulunmuyor ve bulununca da fiyatı 1000 tlye yakın oluyor aklınızda olsun. Çok narin gözüküyorlar aslında ama ne narin ne de sağlam diyebilirim. Ben duvara vurunca dayanamadı tabi.

Hocam ben çok araştırdım da en yaygını Philips'in HD7459/20 ya da HD7461/20si. ben ikinci el aldım 7461i ama sürahisini kırdım. Birçok filtre kahve makinesinin sürahisi bulunmuyor ve bulununca da fiyatı 1000 TL'ye yakın oluyor aklınızda olsun. Çok narin gözüküyorlar aslında ama ne narin ne de sağlam diyebilirim. Ben duvara vurunca dayanamadı tabii.

Hahahahha hocam çok teşekkür ederim öneriniz için. İki modelde gayet güzel gözüküyor sayenizde öğrenmiş oldum alırsam duvara vurmam😁 bir de karacanın "just coffee" gibi bir modeli varmış o modeli araştırdınız mı hiç iyi mi sizce? Ben araştırdığımda pek bir şey bulamadım maalesef.

Hahahahha hocam çok teşekkür ederim öneriniz için. İki modelde gayet güzel gözüküyor sayenizde öğrenmiş oldum alırsam duvara vurmam😁 bir de karacanın "just coffee" gibi bir modeli varmış o modeli araştırdınız mı hiç iyi mi sizce? Ben araştırdığımda pek bir şey bulamadım maalesef.
Ne demek hocam. 😁😁

Karaca'yı araştırmıştım ama ben termosa da kahve yaptığım için Philips'i tercih ettim. İnternetteki bilgilere göre Karaca 5, Philips 15 fincan yapabiliyor. Bi de ben yurda öğrenci olarak alacağım için ikinci el bakıyordum. Karaca'ya çok rastlamadığım için mantıklı bir fiyatta Philips baktım aldım. Kısacası çok üzerine düşmedim öyle söyleyeyim.

Ne demek hocam. 😁😁

Karaca'yı araştırmıştım ama ben termosa da kahve yaptığım için Philips'i tercih ettim. İnternetteki bilgilere göre karaca 5, Philips 15 fincan yapabiliyor. Bir de ben yurda öğrenci olarak alacağım için ikinci el bakıyordum. Karaca'ya çok rastlamadığım için mantıklı bir fiyatta Philips baktım aldım. Kısacası çok üzerine düşmedim öyle söyleyeyim.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı