Final Fantasy 15 için Türkçe yama önerisi

Fxx

Hectopat
Daha fazla  
Final Fantasy 15 için Türkçe yama arıyorum, güzel olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@MertDo ya tamam adamlar çevirisini yapmışlar. Videolarına baktım oldukça iyi görünüyor. sağolsunlar. fakat ben Türkçe yama için neden uygulama indirip kurmak zorundayım ? Ayrıca aylık ücretlendirme nedir ? Yarım İngilizce ile Yamasız bitirdim.

@MertDo ya tamam adamlar çevirisini yapmışlar. Videolarına baktım oldukça iyi görünüyor. sağolsunlar. fakat ben Türkçe yama için neden uygulama indirip kurmak zorundayım ? Ayrıca aylık ücretlendirme nedir ? Yarım İngilizce ile Yamasız bitirdim.

Bana niye sitem ediyorsunuz hocam? İngilizce oynayabiliyorsanız ne mutlu size. Ben Türkçe oynamaktan keyif alıyorum, kaliteli çevirileri ücretli olsa da kullanıyorum. Kullanıp kullanmama tercihi sizin, uygulama indirmeyebilirsiniz. Aylık ücret vermek zorunda da değilsiniz. Niye bana sitem ettiniz anlamadım. Kişisel bir tercih meselesi, aynı Netflix'e abone olup olmamak gibi.

Merhaba hocamlar az önce denedik. Evet çalışıyor. Fakat şöyle bir problem var. Ben Final Fantasy XV oyununun tümünü coop bir şekilde oynayabiliriz diye düşünüyordum. Fakat giriş yaptığımda öyle değilmiş. Sadece oyunun ana hikayesinin yan DLC'si olan kısa sürüm bir oyununu coop şekilde oynayabiliyorsunuz. Yani boşu boşuna 150 GB indirdik. Baktık güzel değil çıktık. Oyunu coop şekilde oynamak isteyenlere duyurmak isterim. (evet Türkçe yama ile çalışıyor. Fakat yan sanayi sürümü ile giriş yaptık. Lisanslı bir şekilde coop oynamak ban riski imiş.)

Geri
Yukarı