Final Fantasy XV vs NieR: Automata

Daha fazla  
İkisinden birini alacağım ben GTA V gibi tam yakın dövüş ve gerçekçilik seviyorum. Final Fantasy XV daha gerçekçi geldi sizce hangisini almalıyım_ yardımcı olursanız sevinirim.

İkisi de mükemmel oyunlar değil. NieR’in bomboş bir açık dünyası var ama savaş mekanikleri vs çok keyifli. Hikayede bazı kullanıcıların beğenmediği kararlar var. FFXV de kötü yaptığı şeyler yok değil ama sonradan çıkan Windows Ed. orijinalinden çok daha sağlam. Gerçekçilik mantıklı bir kriter değil, ne anlamda yani fantastik şeyler mi olmamalı? Ki bu neden bir kurgu için önemli olabilir? İkisinden FFXV Win Ed. al derim.

İkisi de mükemmel oyunlar değil. NieR'in bomboş bir açık dünyası var ama savaş mekanikleri vs çok keyifli. Hikayede bazı kullanıcıların beğenmediği kararlar var. FFXV de kötü yaptığı şeyler yok değil ama sonradan çıkan Windows Ed. Orijinalinden çok daha sağlam. Gerçekçilik mantıklı bir kriter değil, ne anlamda yani fantastik şeyler mi olmamalı? Ki bu neden bir kurgu için önemli olabilir? İkisinden FFXV Win Ed. Al derim.

Gerçekçi derken grafik anlamında yakın dövüş

Gerçekçi oyun arıyorsanız bunlar size çok saçma gelir. RDR 2 falan oynayın. Oyunları gerçekçilik kriterine göre satın alan pek kişi kalmamıştır sanıyordum. Varmış halen o kitle. Bu kafayla oyunlardan pek zevk de almazsınız bu arada.

Gerçekçi oyun arıyorsanız bunlar size çok saçma gelir. RDR 2 falan oynayın. Oyunları gerçekçilik kriterine göre satın alan pek kişi kalmamıştır sanıyordum. Varmış halen o kitle. Bu kafayla oyunlardan pek zevk de almazsınız bu arada.

Ben Dying Light 2'dir RDR'dir o tarz seviyorum benim size sorduğum soru şu hangisi daha gerçekçi ve şahısı yakından alıyor eleştirmeyi bırak da yardımcı ol

Ben Dying Light 2'dir RDR'dir o tarz seviyorum benim size sorduğum soru şu hangisi daha gerçekçi ve şahısı yakından alıyor eleştirmeyi bırak da yardımcı ol
Bu oyunları gerçekçiliğine göre kıyaslayamazsın. İkisi de fantastik ögeler barındıran oyunlar. Her oyun farklı kriterler ile değerlendirilir. Bu yaptığın Mario oynarken gerçekçi degil diye oyunu eleştirmekten farksız. Sen sevdiğin tarzda kal dostum. Başka bir türde oyun oynarken de kendi oynadığın türdeki oyunlara göre kıyas yapma. İki tarafın da yapılış amaçları aynı değil çünkü. RDR başka bu başka. Gerçekçilik istiyorsan sen onlardan devam et.

Ne oynaman gerektiğine gelirsek, FF XV oynamanı öneririm. Belki seversin. Nier açık dünyası boş bir oyun. Bir yerden sonra bayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı