Xbox Final Fantasy XV Windows Edition 63.50₺

1080p 60 FPS oynanılabiliyor mu?

Hocam sisteme bağlı ben 4K texture modu ile 2K çözünürlükte Max ayarlarda 110 ~ 120 FPS civarı oynuyorum. Oyunun ilk çıktığı sene sanırım FPS sorunları varmış ama ben karşılaşmadım.

Yakuza seriside indirimde bayağı ucuza alabilirsin.

Final Fantasy tavsiye eder misiniz? Daha önce hiçbir oyununu oynamadım.

Bence şans verilebilir bir oyun. Eskisi gibi sıra tabalı fight değil. Belki ilk savaşlarınızda kim kime vuruyor karışık gelebilirde sonra göz alışıyor, bence zevkli bir sistemi var. YouTube'dan bir bakın derim.

1080p 60 FPS oynanılabiliyor mu?
Hocam bu arada baktım bugün 4K desteği de var galiba. Ama X için geçerli bu. "From what I gathered FFXV runs on 900p 30 fps on series S, and can run 1440p 60fps on series X." Bir postta böyle gördüm. 900p olmayabilir belki ama öyleyse kötü yani. Series S'te performansı pek iyi değil açıkçası. Ben de bakmadan aldım ama kötüymüş.

PS Plus'a dahilmiş galiba, onu görmemiştim ama PS'niz varsa orada oynayın veya PC'de. Ben de PS'de oynarım muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1714458803945.png

Hocam sisteme bağlı ben 4K texture modu ile 2K çözünürlükte Max ayarlarda 110 ~ 120 FPS civarı oynuyorum. Oyunun ilk çıktığı sene sanırım FPS sorunları varmış ama ben karşılaşmadım.

Bence şans verilebilir bir oyun. Eskisi gibi sıra tabalı fight değil. Belki ilk savaşlarınızda kim kime vuruyor karışık gelebilirde sonra göz alışıyor, bence zevkli bir sistemi var. YouTube'dan bir bakın derim.

Konsol için sordu hocam. Sizin söylediğiniz PC galiba.

Son düzenleme:
Hocam bu arada baktım bugün 4K desteği de var galiba. Ama X için geçerli bu. "From what I gathered FFXV runs on 900p 30 FPS on Series S, and can run 1440p 60FPS on Series X." Bir postta böyle gördüm. 900p olmayabilir belki ama öyleyse kötü yani. Series S'te performansı pek iyi değil açıkçası. Ben de bakmadan aldım ama kötüymüş.

PS Plus'a dahilmiş galiba, onu görmemiştim ama PS'niz varsa orada oynayın veya PC'de. Ben de PS'de oynarım muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2182349

Konsol için sordu hocam. Sizin söylediğiniz PC galiba.

Aynen ben direk PC sandım öyle cevap verdim.

Geri
Yukarı