Final Vermiş Anime Önerileri

Hocam 1. istek olarak bana bitmiş ve kaliteli final vermiş manga önerirsen mutlu olurum.

Diğer 2. isteğimse sonu mutlu sonla bitmeyen manga önerir misin? Mesela Death Note, code geass, aot gibi.

1.isteğine vereceğim cevap parasyte, 20th century boys, Monster, homunculus(midenin kalkmayacağına inanıyorsan çok iyi seri).
Final yapmamış ama muhteşem şaheserlerden berserk vinland saga ve vagabond var duymuşsundur belki.
2.isteğin için pek kötü sonla biten manga hatırlamıyorum ya.

1.isteğine vereceğim cevap parasyte, 20th century boys, Monster, homunculus(midenin kalkmayacağına inanıyorsan çok iyi seri).
Final yapmamış ama muhteşem şaheserlerden berserk vinland saga ve vagabond var duymuşsundur belki.

He Tokyo ghoul manga okuyabilirsin yanlış hatırlamıyorsam sonu karmaşıktı. Tokyo ghoulun da animesini 1 sezon izle devamını manga olarak devam et.

He Tokyo ghoul manga okuyabilirsin yanlış hatırlamıyorsam sonu karmaşıktı. Tokyo ghoulun da animesini 1 sezon izle devamını manga olarak devam et.
Teşekkür ederim. My anime list gibi bir yerde üyeliğin varsa verebilme şansın var mı? Oradan da fikir edinmiş olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı