Finertip tutuş için kablosuz Mouse önerisi

Bütçe
2000-4000

Hasoooo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Genelde CS2 ve FPS oyunları oynamaktayım. Şu an SteelSeries Rival 300 kullanıyorum ve fingertip tutuşunda rahat hissedebiliyorum.
Artık kablolu mousedan sıkıldım, kablosuz Mouse geçmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lamzu Atlantis OG PRO 4K Wireless Mouse ikisinin üzmeyeceğinden eminim.
Bu arada fingertip mouse kullanıyorsanız bence bir tık daha ergo mouse a geçiş yapılabilir. Onun içinde Lamzu thorn mantıklı olabilir.

Bu arada fingertip mouse kullanıyorsanız bence bir tık daha ergo mouse a geçiş yapılabilir. Onun içinde Lamzu thorn mantıklı olabilir.
Uzmez ancak, Rival 300 modeline gore cok cok kucukler. Alisma surecini de gec, direkt simetrik mouse bakmasini onermem. Cok zor olur sahsen, Rival 300 shape nerde, Lamzu/Pulsar shape nerde.

Yanlış yazmışım SteelSeries Rival 3 yazacaktım sanırım Rival 300 daha büyük bir mouse.

@ikseroo razer deathadder v3 pro mu logitech g pro x superlight 2 mi?

Son düzenleme:
Shape olarak Lamzu 4K oneririm. Rival 3 kullanıyorsaniz.
Teşekkürler size güveniyorum sanırım alcağım hoşuma gitti. Hem shape olarak hem özellikleri ve ağırlığı önceki mouseuma göre uygun sanırım.

Lamzu Atlantis OG PRO 4K Bu mouse aldım yanına 4k dongle da aldım ama bağlayamıyorum sitesinde yazan adımları yapıyorum. Success yazısı geliyor ama seçeneklerde 4000 hz seçeneği çıkmıyor sorun nedir acaba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı