Finger tip mouse önerisi

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam, oyun için mouse satın alacağım finger tip tutuşa sahibim baş parmak ve yüzük parmağım ile hareket ettiriyorum elimin alt kısmı mouse çok az değiyor ve değmesini de pek istemiyorum.
Şu anda Rampage sm G05 X Racer kullanıyorum tam 2 yıl oldu sadece scroll tekerleği bozuk çalışıyor bu nedenle değişeceğim mümkün olduğunca en uzun ömürlü (scroll tekerleği de tabii), hafif, ışıklandırması olan, delikli olmayan iyi bir sensöre sahip mouse arıyorum.

HP Omen Vector güzel midir sizce? Bütçem 500-900 TL arası önerilerinizi bekliyorum :)

Az daha çıkıp Razer Viper 8KHz bakabilirsiniz. Dediğin fareyi de önermem. Razer HyperSpeed X modeline de bakmayı unutmayın.
Viper 8khz bütçemi aşar en fazla 900 verebilirim, hyperspeed X modelide kablosuz pil sorun değil ama biraz uzun bir mouse gibi yine de aklımda dursun alacaklarım arasında.
Birde Orochi v2, steel series prime/+/mini/rival 3 wireles ve deathadder v2 x modelleri nasıldır?

Viper 8khz bütçemi aşar en fazla 900 verebilirim, hyperspeed X modelide kablosuz pil sorun değil ama biraz uzun bir mouse gibi yine de aklımda dursun alacaklarım arasında.
Birde Orochi v2, steel series prime/+/mini/rival 3 wireles ve deathadder v2 x modelleri nasıldır?
Orochi V2 ve SteelSeries Prime Mini, DA V2 X alınabilir hocam. Rival 3 Wireless'tan uzak durun, kronik LOD ve scroll tuşu sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Orochi V2 ve SteelSeries Prime Mini, DA V2 X alınabilir hocam. Rival 3 Wireless'tan uzak durun, kronik LOD ve scroll tuşu sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Günaydın hocam orochi v2 den vazgeçtim benim için çok küçük kalıyor steelseries prime serisinde de tıklama gecikme sorunu varmış sanırım 1 kere basarken 2 kere basması gibi tabii öyle bir sorunu genel olarak yok ise bakacağım.
Son olarak xmr1 ve asus rog keris (kablolu) olanlar hoşuma gitti özellikle rog keris tasarım olarak elimi rahat kavrar gibi ayrıca yanında 2 yedek switch de veriliyor ve değiştirilebiliyor şu an 700tl eğer önerirseniz rog keris alacağım önermez iseniz hyper speed x alacağım.
Şimdiden teşekkür ederim :)

Günaydın hocam orochi v2 den vazgeçtim benim için çok küçük kalıyor steelseries prime serisinde de tıklama gecikme sorunu varmış sanırım 1 kere basarken 2 kere basması gibi tabii öyle bir sorunu genel olarak yok ise bakacağım.
Son olarak xmr1 ve asus rog keris (kablolu) olanlar hoşuma gitti özellikle rog keris tasarım olarak elimi rahat kavrar gibi ayrıca yanında 2 yedek switch de veriliyor ve değiştirilebiliyor şu an 700tl eğer önerirseniz rog keris alacağım önermez iseniz hyper speed x alacağım.
Şimdiden teşekkür ederim :)
İyi öğlenler hocam, asıl ben teşekkür ederim. ROG Keris almayın, fiyatını zerre hak etmiyor. Maksimum 400 lira verilir ona. Sizin adınız nedir?

İyi öğlenler hocam, asıl ben teşekkür ederim. ROG keris almayın, fiyatını zerre hak etmiyor. Maksimum 400 lira verilir ona. Sizin adınız nedir?

Sağ olun hocam o zaman Hyper Speed X satın alacağım, adımı pek söylemek istemiyorum gizli tutma taraftarıyım :) tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı