Fingertip tutuş için Razer DeathAdder V2 mini uygun mu?

Haluk Albayrak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Razer DeathAdder V2 mini adlı fareye denk geldim ve aşırı hoşuma gitti. Sensörü ve kullanışı da iyiymiş fakat ben G102 Lightsync kullanıyorum ve tam oturuyor diyebilirim. Sizce Razer DeathAdder V2 mini elime oturur mu yoksa küçük mü gelir? Ve almaya değer mi alırsam G102'yi satacağım. Fareyi fingertip ve claw şeklinde tutuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Finertip şekilde tuttuğumda rahatsızlık çekmiyorum, uyuyor yani. Benim elim 15 cm ve gayet uyuyor. Size de uyacağını düşünüyorum. Tavsiye de ederim.

Hocam eliniz 15 cm fakat nasıl şekilde ölçünüz.
Denedim az önce uygun olduğunu düşünüyorum zorlanmadım.

Ellerine uyar dün arkadaşın evde denedim ellerim devasa ama güzel geldi.

Teşekkürler arkadaşlar sizce değer mi G102'den geçmeye.

Hocam benim eski farem deathadder Elite idi finger tip kullanıyorum bende senelerce hiç sıkıntısını çekmedim oldukça rahat ve ergonomik.

Merhaba arkadaşlar. Razer DeathAdder V2 mini adlı fareye denk geldim ve aşırı hoşuma gitti. Sensörü ve kullanışı da iyiymiş fakat ben G102 Lightsync kullanıyorum ve tam oturuyor diyebilirim. Sizce Razer DeathAdder V2 mini elime oturur mu yoksa küçük mü gelir? Ve almaya değer mi alırsam G102'yi satacağım. Fareyi fingertip ve claw şeklinde tutuyorum.
Yani aşırı über süper bir fark hissetmezsiniz bence. Ama eski farenizi iyi bir fiyats satıp geçerseniz iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı