Fırat bilgisayar vs Dokuz Eylül makine

rapzeR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum bu. Sizce Dokuz Eylül'de makine mühendisliği okumak mı, Fırat'ta bilgisayar mühendisliği okumak mı? Fırat kendi memleketim, ailemin yanında okumuş olacağım. Maddi durumum iyi. Ortaokuldan beri yazılım-bilgisayar bölümünü istiyordum. Puanım bu ikisine yetiyor.

Arkadaşlar sorum bu. Sizce Dokuz eylül'de makine mühendisliği okumak mı, Fırat'ta bilgisayar mühendisliği okumak mı? Fırat kendi memleketim, ailemin yanında okumuş olacağım. Maddi durumum iyi. Ortaokuldan beri yazılım-bilgisayar bölümünü istiyordum. Puanım bu ikisine yetiyor.

Dostum kendin diyorsun çocukluğumdan beri yazılım-bilgisayar istiyorum diye 😃

Doğuda okuma diyen çok insan var batıda oku diye. Çoğu ile gezi amaçlı gittim gerçekten batıdaki insanlar bi ayrı oluyor.
Bende Elazığlıyım ve Fıratta okuyacağım. Fırat yazılım bölümünde Türkiyenin en iyi üniversitelerinden birisi. Batıya gitmek için önemli bir sebep yok.

Aile evinde huzurun rahatın varsa yorum yapamayacağım bir konu zira bende öyle değildi ve o şartlarda asla Aile'ye yakın şehirde okunmaz. Makine'de ben okumazdım şahsen abi merak ilgin ve sosyal becerin varsa git oku ama az önceki koşullarda arıza varsa okuma hacı.

Arkadaşlar sorum bu. Sizce Dokuz Eylül'de makine mühendisliği okumak mı, Fırat'ta bilgisayar mühendisliği okumak mı? Fırat kendi memleketim, ailemin yanında okumuş olacağım. Maddi durumum iyi. Ortaokuldan beri yazılım-bilgisayar bölümünü istiyordum. Puanım bu ikisine yetiyor.
Makine ile önceden bir geçmişin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı