Çözüldü Firefox dosyası indirilmiyor ve link açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Osman Kuru

Femtopat
Daha fazla  
Firefox kullanmaya başladım ancak dosya indirme veya Zoom linklerini açmada sorun yaşıyorum. Örneğin resimdeki gibi dosya indirirken bu şekilde kalıyor.
Veya hiçbir şekilde EBA'dan derslerime giremiyorum.

Dosya Ekleri

• index.png
    index.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 48
Çözüm
Yok hocam, 3-4 dakika bekledim; olmuyor.
Pencereden kastım, bu indirme ile ilgili soran pencere; tarayıcının kendisi değil. Ona tıklıyorsunuz, değil mi? En fazla 1-2 saniye sürmeli, sonra geliyor hemen normalde.

İsterseniz bu özelliğin süresini değiştirebiliyorsunuz. Adres çubuğuna "about:config" yazarak ilerleyin. Karşınıza böyle bir ekran gelebilir, devam edin.

FirefoxSS1.PNG

FirefoxSS2.PNG

Daha sonra üstteki arama çubuğunu kullanarak "security.dialog_enable_delay" özelliğini aratarak bulun, karşısındaki değer varsayılan olarak 1000 olmalı; belki de bir şekilde o ayar artmıştır.

FirefoxSS3.PNG

Hatta isterseniz o değeri 0 yaparak bu beklemeyi tamamen kaldırabilirsiniz.
Yok hocam, 3-4 dakika bekledim; olmuyor.
Pencereden kastım, bu indirme ile ilgili soran pencere; tarayıcının kendisi değil. Ona tıklıyorsunuz, değil mi? En fazla 1-2 saniye sürmeli, sonra geliyor hemen normalde.

İsterseniz bu özelliğin süresini değiştirebiliyorsunuz. Adres çubuğuna "about:config" yazarak ilerleyin. Karşınıza böyle bir ekran gelebilir, devam edin.

FirefoxSS1.PNG

FirefoxSS2.PNG

Daha sonra üstteki arama çubuğunu kullanarak "security.dialog_enable_delay" özelliğini aratarak bulun, karşısındaki değer varsayılan olarak 1000 olmalı; belki de bir şekilde o ayar artmıştır.

FirefoxSS3.PNG

Çözüm

İsterseniz bu özelliğin süresini değiştirebiliyorsunuz. Adres çubuğuna "about: Config" yazarak ilerleyin. Karşınıza böyle bir ekran gelebilir, devam edin.

Eki Görüntüle 846012

Eki Görüntüle 846014
Daha sonra üstteki arama çubuğunu kullanarak "security. Dialog_enable_delay" özelliğini aratarak bulun, karşısındaki değer varsayılan olarak 1000 olmalı; belki de bir şekilde o ayar artmıştır.

Eki Görüntüle 846015

Allah razı olsun sorunumu çözdünüz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı