Firefox hızlandırmak için eklenti önerisi

Dosya Ekleri

• ewqew.PNG
    ewqew.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 38

Ads/Trackers olanı kapatın, diğerlerinin açık kalması lazım. Sizi girdiğiniz malware, dolandırıcılık ve istenmeyen yazılımlar için engelleyecektir.

Merhaba kolay gelsin şu anda kullandığım eklentileri resim olarak ekledim bakabilirsiniz bunları bana formda arkadaşlar önermişti daha hızlı kullanırsın vs diye sizin de önereceğiniz eklentiler var mı? Veya hızlandırma dışında güzel önereceginiz eklentiler varsa yazarsanız sevinirim.
(Edge ve Opera da kullanıyorum.)

Opera GX'e geçmenizi tavsiye ederim hem hızlı hem de kendi ad blockeri var :) (yeni konu sandım)

Merhaba kolay gelsin şu anda kullandığım eklentileri resim olarak ekledim bakabilirsiniz bunları bana formda arkadaşlar önermişti daha hızlı kullanırsın vs diye sizin de önereceğiniz eklentiler var mı? Veya hızlandırma dışında güzel önereceginiz eklentiler varsa yazarsanız sevinirim.
(Edge ve Opera da kullanıyorum.)

Hocam ben de zamanında bunlara benzer seyelr düşündüm de inanın çok etkileniyor internetiniz iyi ise ve yeterince hızlı bir tarayıcı kullanıyorsanız (Firefox gayet hızlı) bir tane reklam engelleyici fazlasıyla yeterli hız açısından bence diğerleri pek de etki etmiyor.
Yeni fark ettim konu hortlamış

Konuyu hortlattım ama hala kullanıyor musunuz merak ettim.

Güvenlik eklentisi ve güvenlik yazılımı kullanmıyorum. Malwarebytes Browser Guard kullandığım zaman iyiydi memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı