Firefox resimler profil fotoğrafları geç açılıyor

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhaba. Dün Firefox'a tamamen geçtim ama Technopat veya başka sitelerde profil fotoğrafları hemen yüklenmiyor. İnternetim gayet iyi, Opera GX ile de denedim bu sorun yok. Sadece Firefox tarayıcısında oluyor. Çözümü nedir?

Firefox'u masaüstünde kullandıktan sonra Chrome'a bir daha dönüp bakmamıştım:) Şimdi aynı etkiyi mobilde yapması için Firefox Mobile indirdim Android cihaza. Eklenti sayısı henüz ama kesinlikle Chrome'u aratmıyor.

Mobil sürümü aşırı hantal çalışıyor. Eklenti mağazası tekrar geri gelecek mi acaba? Güncellemenin üzerinden kaç ay oldu hatırlamıyorum. Bozdular bildiğin tarayıcıyı.

Bana kalırsa Firefox o kadar iyi bir tarayıcı değil. Konu sahibi arkadaşa Google Chrome'u öneriyorum. Diğer bütün tarayıcılarda hatayla karşılaştım neredeyse. Bir yerden patlak verdiler ama Google Chrome'u sorunsuz kullandım.

Mobil sürümü aşırı hantal çalışıyor. Eklenti mağazası tekrar geri gelecek mi acaba? Güncellemenin üzerinden kaç ay oldu hatırlamıyorum. Bozdular bildiğin tarayıcıyı.

Bana kalırsa Firefox o kadar iyi bir tarayıcı değil. Konu sahibi arkadaşa Google Chrome'u öneriyorum. Diğer bütün tarayıcılarda hatayla karşılaştım neredeyse. Bir yerden patlak verdiler ama Google Chrome'u sorunsuz kullandım.
Nedense bende bir problem yok şu ana kadar masaüstünde. Mobilde dediğiniz gibi sıkıntıları var. PDF indiriyorum, normalde linke basar basmaz indirip açardı Chrome ama Firefox'ta sıkıntı çıktı.
Bir eklenti var ki, arkaplanda Youtube videosu açarken webde gezebiliyorsun. Çok hoşuma gitti. Sırf onun için bile kullanırım.

Nedense bende bir problem yok şu ana kadar masaüstünde. Mobilde dediğiniz gibi sıkıntıları var. PDF indiriyorum, normalde linke basar basmaz indirip açardı Chrome ama Firefox'ta sıkıntı çıktı.
Bir eklenti var ki, arkaplanda YouTube videosu açarken webde gezebiliyorsun. Çok hoşuma gitti. Sırf onun için bile kullanırım.

PC'de bellek tüketimi biraz fazla. Firefox kasmaya başladı belirli zaman sonra. Kullanılamaz hale gelince sildim. Benim sistemimle alakalı olabilir.

Geri
Yukarı