Firefox Çok Geç Açılıyor

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Firefox tarayıcısı Chrome'a göre çok geç açılıyor. İnternette sunulan hedef kısmına yazılan çözüm yolunu denedim ama bir değişiklik olmadı. Chrome tuşuna bastığımda 1 saniyede hemen program çalışmaya başlıyor ama firefox 15-20 saniye bekletiyor en az. Çözümü var mı?

Bir Lastpass bir de Adblock ekli bir de Idm'nin eklentisi başka da bir şey yok zaten. Üçünü de kullanıyorum.

Firefox hakkında çözümü bilen yok mu herkeste hızlı mı açıyor bir tek bende mi var bu sorun?

Bilgisayar açıldığında tarayıcıyı ilk defa açtığınızda açılması için gereken süre 15-20 saniyeyse normal ama diğer türlüsü değil. Firefox diğer tarayıcılara göre birkaç saniye gecikmeyle açılır ama sizdeki fazla. Sanırım kaldırıp yüklemeyi denemişsinizdir ama "tüm verilerimi sil" seçeneğini kullanmadıysanız pek bir etkisi olmayacaktır o kaldırmanın. O şekilde kaldırıp son sürümü yükleyebilirsiniz. (Yer imleriniz vb. silinecek!). Firefox'ta en çok şikayet edilen şeylerden biri bu ama o arayüz yüzünden seri açılamadı yıllardır.

Hayır ilk defa yükledim açılış 15-20 saniye sürüyor chrome ve opera birkaç saniyede açılıyor. Bir de diğer konuda cevap alamadım. Opera'ya Chrome'daki yer imlerimi aktaramadım nasıl yapacağımı biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı