Çözüldü Firefox'ta tema nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Arkadaşlar tarayıcı değiştirmeye karar verdim ve Firefox'a geçtim fakat temayı değiştirmeyi bulamadım. Sadece üst kısmı değiştirebiliyorum. Alt kısmı nasıl değiştirebilirim?

1655291411982.png

Şuradan bahsediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temalarla Firefox'un görünümünü değiştirin | Firefox Yardımı buradan bakabilirsiniz.

1. Firefox'un kaynak konumunu açın.*
  2. Bulunduğunuz klasörde "Chrome" adında bir klasör oluşturun.
  3. İndirdiğiniz dosyalar arasından userChrome. CSS ve (varsa) userContent. CSS'i, oluşturduğunuz "Chrome" klasörünün içine atın.
  4. Firefox'a girip adres çubuğuna "about:config" yazın ve çıkan uyarıyı onaylayın.
  5. Açtığınız sayfadaki arama çubuğuna "toolkit. LegacyUserProfileCustomizations. Stylesheets" yazın ve çıkan seçeneğin sağındaki butona tıklayarak "true"ya çevirin.
  6. Adres çubuğuna about: Profiles yazın. Ve "Normal şekilde yeniden başlat"a tıklayın.
  7. Bu kadar, muhtemelen Firefox'unuz istediğiniz görünüme kavuşacak. Olmamışsa sorun sizde değil, kaynak kodundadır. Firefox bu tip özelleştirmelerin yapılmasını istemediği için sık sık güncelleme getiriyor ve tema bulmak her gün daha da zorlaşıyor. Başka bir CSS teması bulup onunla tekrar deneyebilirsiniz.

Firefox varsayılan olarak ''Yeni sekme'' sayfasını özelleştirme sunmuyor.

Mue uzantısını tavsiye ederim.
Arka plan görseli falan ekleyebilirsiniz. Ayrıca daha fazla araç da sunuyor. Açık kaynak kodlu ve performans, kaynak tüketimi konusunda da gayet iyi.

Firefox varsayılan olarak ''Yeni sekme'' sayfasını özelleştirme sunmuyor.

Mue uzantısını tavsiye ederim.
Arka plan görseli falan ekleyebilirsiniz. Ayrıca daha fazla araç da sunuyor. Açık kaynak kodlu ve performans, kaynak tüketimi konusunda da gayet iyi.
Çok teşekkür ederim hocam. Aşırı iyi bir uzantıymış.

Buraya da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı