Firefox'un 2 GB RAM tüketmesi normal midir?

ygkenel

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben Mozilla Firefox tarayıcı kullanıyorum ama nedense RAM tüketimi çok fazlaymış gibime geliyor. Başka tarayıcı öneriniz var mı veya RAM tüketimi normal mi?

1716119875179.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, ben Mozilla Firefox tarayıcı kullanıyorum ama nedense RAM tüketimi çok fazlaymış gibime geliyor. Başka tarayıcı öneriniz var mı veya RAM tüketimi normal mi?

Eki Görüntüle 2199503

Kaç sekme açık? Hangi sekmeler açık? Hangi eklentileri kullanıyorsunuz?

Eki Görüntüle 2199503
Boştayken mi 2GB ram kullanıyor? Boştayken kullanıyorsa eklentilerinizi kontrol edip çerezler ve önbelliği temizleyin.

Az RAM tüketsin diyorsanız Edge kullanabilirsiniz. Linux'a geçmeden önce denemişim gerçekten az kullanıyor. Başlangıç sayfasını herhangi bir eklentiyle kapatmayı unutmayın tabii 😃

Aşırı fazla önbelleği temizlemeyi deneyebilirsiniz veya tarayıcı değiştirebilirsiniz RAM sorunlarınız varsa da Opera GX'e geçebilirsiniz RAM kısıtlama özellikleri vb. var işinize yarar iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı