Steam Firewatch 31 TL

terraryzng

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
firewatchpng.jpg

Kısaca Firewatch:

Henry yaşadığı bir takım sıkıntılardan dolayı geçmiş yaşantısını bir kenara koyup Shashone Ulusal Ormanı'nda gönüllü olarak yangın gözetleme personeli olarak çalışmaya başlar ve olaylar tam bu esnada cereyan etmeye başlar...

Benim çok sevdiğim bir oyundur. Yanlış hatırlamıyorsam 3 kere bitirmiştim.

TL desteği kesilmeden önce hatırladığım kadarıyla 200 TL gibi fiyattan satılıyordu, tabii bu fiyat zamlı fiyatı öncesinde 31 TL'ye satılıyordu.

Nays'lı fiyatı 28 TL
K. Kartlarını satarsanız 20 TL
Nays + K.kartları satılırsa 17 TL
firewatchfiyat.PNG

firewatchendüşük.PNG

firewatchsaat.PNG

Ekran Görüntüleri
20230417015858_1.jpg

20230417015618_1.jpg

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2080849

Kısaca Firewatch:

Henry yaşadığı bir takım sıkıntılardan dolayı geçmiş yaşantısını bir kenara koyup Shashone Ulusal Ormanı'nda gönüllü olarak yangın gözetleme personeli olarak çalışmasıyla başlar ve olaylar tam bu esnada cereyan etmeye başlar...

Benim çok sevdiğim bir oyun. Oynarken hem rahatlayıp hem de meraklanmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 3 kere bitirmiştim.

TL desteği kesilmeden önce hatırladığım kadarıyla 200 TL gibi fiyattan satılıyordu, tabii bu fiyat zamlı fiyatı öncesinde 31 TL'ye satılıyordu.

Nays'lı fiyatı 28 TL
K. Kartlarını satarsanız 20 TL
Nays + k. Kartları satılırsa 17 TL
Eki Görüntüle 2080899
Eki Görüntüle 2080900
Eki Görüntüle 2080901

Ekran Görüntüleri
Eki Görüntüle 2080897

Eki Görüntüle 2080898
Oyun nasıl alınır mı?

Konu için teşekkürler, oyunun grafikleri güzelmiş, üzerine de hem kısa süren, hem de iyi indirim almış bir oyun. Bir de benim cüzdanda kartlardan düşürdüğüm bir miktar para vardı, onunla birlikte daha ucuza geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı