Fırınlama ile ekran kartı renk karışması sorunu çözümü

Bilaal

Centipat
Ekran kartımda oyundan kaynaklı renkler bir birine karışıyor. Sanki çözünürlük farklı gibi oluyordu lakin NVIDIA 750 Ti 180 derece fırında 6 dakika bekletip çıkardım sonuç mükemmel. Şu anlık bir sıkıntı yok gibi yük altında ekran kartı sıkıntı çıkarmadı :)

IMG-20200529-WA0019.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartımda oyundan kaynaklı renkler bir birine karışıyor. Sanki çözünürlük farklı gibi oluyordu lakin NVIDIA 750 Ti 180 derece fırında 6 dakika bekletip çıkardım sonuç mükemmel. Şu anlık bir sıkıntı yok gibi yük altında ekran kartı sıkıntı çıkarmadı :)

Eki Görüntüle 577000

Ev yapımı ısıl işlem deyin şuna 😆. Hayırlı olsun.

Gel beraber olsun :)
Ev yapımı ısıl işlem deyin şuna 😆. Hayırlı olsun.
Ev yapımı türk usulü :D Teşekkür ederim
Kabarmış bayağıda tarifini alabilir miyim :D neyse afiyet olsun bol bol kullanın açmışken de termal macunu değiştirin bence.
Çok güzel sobanın üzerinde dilim patates koyarsın kabarır kızarır aynı öyle oldu 2 kaşık bi yağlı kağıt tuz karabiber pul biber sonra fırına sürüyoruz :) 3 ayda bir termal macununu eksik etmiyorum ya :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı