Çözüldü Firstarvers sitesi güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tron243"

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bu şirkette çevirmen olarak başladım.

Ödeme almak için benden nüfus kimlik fotoğrafı ve 150 dolar istiyorlar. Hesabımda proje ödemesinden ayrı olarak fazladan 150 dolar atmışlar. Bu siteye yatırmamı istiyorlar. (bu arada para yüklemeden kendi proje ücretimi alamıyorum.)

Bitcoin ile parayı yatıracağım site güvenilir mi sizce?

Uzun süren bir araştırmadan sonra, bu sitenin güvenli gibi görünüp aslında dolandırıcı bir site olduğunu anladım. Her iki sitede dolandırıcıdır, tahammül etmeyiniz. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Hocam merhaba bana bu iş geldi yaptım gönderdim fakat ödemeyi alırken işkillenip burayı buldum. Size herhangi bir durum oldu mu sonrasında, ulaşılmaya çalışıldı mı?

Hocam merhaba bana bu iş geldi yaptım gönderdim fakat ödemeyi alırken işkillenip burayı buldum. Size herhangi bir durum oldu mu sonrasında, ulaşılmaya çalışıldı mı?

Ulaşmaya çalışmadı fakat ben payooner üzerinden ödeme alacağımı işi almadan önce belirttim. Buna rağmen başka bir platformdan ödeme yapacağını söyledi. Ve bu ödeme için ilk öncelikle karşı tarafa 150 sterlin değerinde Bitcoin atmamı istedi. Kayıt olabilmem için ücret ödeyip, sonrasında tekrardan bana alacağım paranın üstüne koyup göndereceğini söyledi. Para alman gereken birisi neden para istesin? Olay tamamı ile budur. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı