Fiş çıkartma makinesi önerisi

LeaxyEdits

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Böyle fiş çıkartan fiş makinesi olan var mı? Bataryalı vs olsun istediğimiz ürünü ekleyip koyabilelim. Bilen varsa söyleyebilir mi? Örnek resmi koydum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-21-19-43-18-164_com.miui.gallery-edit.jpg
    Screenshot_2024-05-21-19-43-18-164_com.miui.gallery-edit.jpg
    160,7 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür fişleri çıkaran cihazlar biraz daha farklı oluyor sanırsam. İsmini bilmiyorum ama daktiloya benzeyen bir cihaz.

Biraz araştırdım, galiba bu cihazlar nokta vuruşlu yazıcı olarak geçiyor ancak biraz pahalı ve kullanımı zahmetli bir cihaz. Eğer fiş tarzı küçük belgeler çıkaracaksanız termal yazıcı almanızı tavsiye ederim.

Biraz araştırdım, galiba bu cihazlar nokta vuruşlu yazıcı olarak geçiyor ancak biraz pahalı ve kullanımı zahmetli bir cihaz. Eğer fiş tarzı küçük belgeler çıkaracaksanız termal yazıcı almanızı tavsiye ederim.
Biraz araştırdım ama pek bilgim olmadığı için anlamadım hocam sizin onerebiliceginiz birşey var soyliyebilirmisin mesela 5 adet soda sattim
(5x Sade Soda fiyatı) Böyle çıkarabilirmi

Termal yazıcılar aslında fiş denince ilk aklımıza gelen şeyi yazdıran cihazlardır genelde. Resmini bıraktım. Termal yazıcılardan pek anlamam ama bilindik markalardan şaşmamak lazım gibi görünüyor.

Dosya Ekleri

• 1716312128832.png
    1716312128832.png
    423,4 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı