Çözüldü Fit yemek videosunda mırıldanılan şarkının adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bifteq

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum gereksiz bir konu gibi duruyor ama benim seviyemde takıntılı bir insan olsaydınız anlardınız uyuyamıyorum resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada mırıldandığı şarkı neydi aşırı kolay biliyorum filmdendi galiba ama beynim durdu işte gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim :)

Arkadaşlar biliyorum gereksiz bir konu gibi duruyor ama benim seviyemde takıntılı bir insan olsaydınız anlardınız uyuyamıyorum resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada mırıldandığı şarkı neydi aşırı kolay biliyorum filmdendi galiba ama beynim durdu işte gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim :)

Metro 2033 Redux adlı oyunda geçen bir müzik. Adını hatırlamıyorum sıkça duymuştum.

Game of thrones'dan bence.

Aklımdan geçen de o da two towers soundtracki falan çıkıyor filmleri binlerce kez izledim zaten ama bulamadım bunu ya hangi filmdeydi acaba.

Sanırım bu.

Geri
Yukarı