FitGirl repack gerçekte kim?

Bu yöntemi hiç sevmiyorum sıkıştırılmış dosyayı çıkaracak diye HDD'nin içinden geçiyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O hanımefendi sayesinde kuruş paramız olmadığı halde oyun oynamamızı sağladı ana yürekli birisi galiba.
Oyunu oynamanı sağlayan FitGirl değil. FitGirl oyun kırmaz, halihazırda başka gruplar tarafından kırılmış oyunları daha düşük boyutlarda sunmak için RePack yapıyor sadece. Ve bunu da oldukça kötü yapıyor aslında, piyasada çok daha mantıklı RePack grupları var ve bunlar varken FitGirl kullanıp işlemcinize 3-4 saat boyunca benchmark yaptırmanızı doğru bulmuyorum.

Onun yerine gidip CorePack, DODI Repack kullanın çok çok daha sağlıklıdır. Hatta R.G Catalyst bile daha tercih edilesi FitGirl'e kıyasla.

Oyunu oynamanı sağlayan FitGirl değil. FitGirl oyun kırmaz, halihazırda başka gruplar tarafından kırılmış oyunları daha düşük boyutlarda sunmak için repack yapıyor sadece. Ve bunu da oldukça kötü yapıyor aslında, piyasada çok daha mantıklı repack grupları var ve bunlar varken FitGirl kullanıp işlemcinize 3-4 saat boyunca benchmark yaptırmanızı doğru bulmuyorum.

Onun yerine gidip corepack, dodı repack kullanın çok çok daha sağlıklıdır. Hatta r. G Catalyst bile daha tercih edilesi FitGirl'e kıyasla.

Doğrudur. Geçen 6 GB kurulumda işlemcim(i5 7500) can çekişti resmen. Ama yokluk kötü, ayrıca FitGirl aradığın neredeyse her şeyi bulmanı sağlıyor. Eski kat.Ph kickass.to Torrent'ler var da biz mi kullanmıyoruz.

Geri
Yukarı